Regie:
Ján NovákScenario:
Marek OrelAfleveringen(10)
-
Zoznámenie (E01)
-
Únos (E02)
-
Pýcha (E03)
-
Vojna psov (E04)
-
Zlé časy (E05)
-
TV Bodka (E06)
-
Dvojbodka (E07)
-
Starý Mój (E08)
-
Diabol (E09)
-
A Bodka! (E10)
Acteurs
Róbert Jakab
Tsjechoslowakije
De beste series:
Mesto tieňov (2008) (serie)
Kavej: Z východu na západ (2019) (serie)
Nesmrteľní (2010) (serie)
Marián Labuda ml.
Tsjechoslowakije
Zuzana Vačková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Škriatok (1995) (serie)
Sršne v úli (1985) (serie)
Ako som prežil (2009) (serie)
Ondrej Kovaľ
Tsjechoslowakije
De beste series:
Kavej: Z východu na západ (2019) (serie)
Marie Terezie (2017) (serie)
Škriatok (1995) (serie)
Henrich Plátek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Nesmrteľní (2010) (serie)
Mafstory (2006) (serie)
Delukse (2019) (serie)
Daniel Ratimorský
De beste series:
Legends (2014) (serie)
Za sklom (2016) (serie)
Dáma a Král (2017) (serie)
Diana Velčická
Tsjechoslowakije
De beste series:
Labyrint (2015) (serie)
Hlava Medúzy (2021) (serie)
Modrý kód (2017) (serie)
Milan Kňažko
Tsjechoslowakije
De beste series:
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Parížski mohykáni (1971) (serie)
Straty a nálezy (1974) (serie)
František Kovár
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Tisícročná včela (1983) (serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Štefan Skrúcaný
Tsjechoslowakije
De beste series:
Česká soda (1993) (serie)
Alžbetin dvor (1986) (serie)
Horná Dolná (2015) (serie)
Marek Majeský
Tsjechoslowakije
De beste series:
Červené pásky (2020) (serie)
Milenky (2018) (serie)
Horná Dolná (2015) (serie)
Eva Matejková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Websterovci (2017) (serie)
Za mestskými múrmi (1998) (serie)
Ivo Gogál
Tsjechoslowakije
De beste series:
Alžbetin dvor (1986) (serie)
Volha (2023) (serie)
Oběti (1999) (serie)
Lucia Siposová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Sex O'Clock (2023) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Neviditelní (2014) (serie)
Ján Jackuliak
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Hniezdo (2020) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Jakub Rybárik
Tsjechoslowakije
De beste series:
Tajné životy (2014) (serie)
Mesto tieňov (2008) (serie)
Kavej: Z východu na západ (2019) (serie)
Lucia Vráblicová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Tajné životy (2014) (serie)
Červené pásky (2020) (serie)
Škriatok (1995) (serie)
Roman Pomajbo
Tsjechoslowakije
De beste series:
Kosmo (2016) (serie)
Tajné životy (2014) (serie)
České století (2013) (serie)
Jozef Vajda
Tsjechoslowakije
De beste series:
Alžbetin dvor (1986) (serie)
Za sklom (2016) (serie)
Bakaláři (1972) (serie)
Anna Jakab Rakovská
Slowakije
De beste series:
Kavej: Z východu na západ (2019) (serie)
Dunaj, k vašim službám (2023) (serie)
Kuchyňa (2018) (serie)