Artiesten:
Milan Hein (presentator), Dana Matějková (presentator), Antonín Procházka (presentator), Libor Žídek (presentator), Renée Nachtigallová (presentator), Milan Dufek (presentator) (meer)Artiesten
Milan Hein (presentator)
Tsjechoslowakije
Beste films:
Panna a netvor (1978)
Touha jménem Einodis (2013) (toneelregistratie)
Malá mořská víla (1976)
Dana Matějková (presentator)
Beste films:
Pět holek na krku (1967)
Králova žena (1978) (Tv-film)
Antonín Procházka (presentator)
Tsjechoslowakije
Beste films:
Přes přísný zákaz dotýká se sněhu (2005) (toneelregistratie)
S tvojí dcerou ne (1997) (toneelregistratie)
Pohádka o Honzíkovi a Mařence (1980)
Libor Žídek (presentator)
Tsjechoslowakije
Beste films:
Babí léto (2001)
Les Misérables (1998)
Perly panny Serafinky (1980) (Tv-film)
Renée Nachtigallová (presentator)
Beste films:
Dívka na koštěti (1971)
Tajemství velikého vypravěče (1971)
Dům Na poříčí (1976)
Milan Dufek (presentator)
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (muziekvideo)
Přijela k nám pouť (1973)
Údolí krásných žab (1973)
Antonín Hájek (presentator)
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (muziekvideo)
Přijela k nám pouť (1973)
Údolí krásných žab (1973)
Jiří Veisser (presentator)
Tsjechoslowakije
Beste films:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (muziekvideo)
Přijela k nám pouť (1973)
Údolí krásných žab (1973)
Jan Vančura (presentator)
Tsjechoslowakije
Beste films:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (muziekvideo)
Přijela k nám pouť (1973)
Údolí krásných žab (1973)
Mirek Řihošek (presentator)
Tsjechoslowakije
Beste films:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (muziekvideo)
Přijela k nám pouť (1973)
Údolí krásných žab (1973)
Jarka Hadrabová (presentator)
Beste films:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (muziekvideo)
Jiří Kaftan (presentator)
Tsjechoslowakije
Beste films:
Spalovač mrtvol (1968)
Tři veteráni (1983)
Starci na chmelu (1964)
Josef Pehr (presentator)
Tsjechoslowakije
Beste films:
Byl jednou jeden král... (1954)
Naši furianti (1971) (toneelregistratie)
Poprask na laguně (1966) (toneelregistratie)
Milan Dvořák (presentator)
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kouř (1990)
Kdyby tisíc klarinetů (1964)
Akumulátor 1 (1994)
Dalimil Klapka (presentator)
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dobrodružství Robinsona Crusoe, námořníka z Yorku (1981)
Dívka na koštěti (1971)
Saturnin (1994)
Ondřej Šrámek (presentator)
Tsjechoslowakije
Beste films:
Má je pomsta (1995)
Začátek světa (2000)
Miloš Nesvadba (presentator)
Tsjechoslowakije
Beste films:
Lišák Pseudolus (1960) (Tv-film)
Poslušně hlásím (1957)
Ukradená vzducholoď (1966)
Jiří Lábus (presentator)
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
U Tlučhořů (2010) (toneelregistratie)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Waldemar Matuška (presentator)
Tsjechoslowakije
Beste films:
Semafor - Největší hity (2005) (compilatievideo)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Všichni dobří rodáci (1968)
Olga Blechová-Matušková (presentator)
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hoří, má panenko (1967)
Zítra to roztočíme, drahoušku...! (1976)
Waldemar a Olga opět v Lucerně (1990) (concert)