Regie:
Jaromír BorekCamera:
Martin BenoniMuziek:
Ivan KašlíkActeurs:
František Řehák, Jerzy Zelnik, Věra Bublíková, Stanislava Bartošová, Miroslav Zounar, Adolf Filip, Josef Větrovec, Alois Švehlík, Milan Riehs (meer)Acteurs
František Řehák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Na samotě u lesa (1976)
Vynález zkázy (1958)
Slavnosti sněženek (1983)
Jerzy Zelnik
Polen
Beste films:
Ziemia obiecana (1974)
Tańczący jastrząb (1977)
Krajobraz po bitwie (1970)
Věra Bublíková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Zítra to roztočíme, drahoušku...! (1976)
La Dame d'Izieu (2007) (Tv-film)
Stanislava Bartošová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dům na nebesích (1984) (toneelregistratie)
Vrchní, prchni! (1980)
Mnoho povyku pro nic (1972) (toneelregistratie)
Miroslav Zounar
Tsjechoslowakije
Beste films:
V zámku a podzámčí (1981) (Tv-film)
Signum laudis (1980)
Brakýři (1983) (Tv-film)
Adolf Filip
Tsjechoslowakije
Beste films:
Rozčarovaní (1982) (Tv-film)
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
Ať žijí duchové! (1977)
Josef Větrovec
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ukradená vzducholoď (1966)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (Tv-film)
Alois Švehlík
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Černí baroni (1992)
Milan Riehs
Tsjechoslowakije
Beste films:
Amadeus (1984)
Smrt krásných srnců (1986)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Svatopluk Matyáš
Tsjechoslowakije
Beste films:
Nebeští jezdci (1968)
Všichni moji blízcí (1999)
Návštěva z vesmíru (1977) (Tv-film)
Jan Novotný
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sluha dvou pánů (2000) (toneelregistratie)
Sluha dvou pánů (2010) (toneelregistratie)
Král Lear (2003) (toneelregistratie)
Lída Plachá
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Bratranec Pons (1973) (Tv-film)
Městem chodí Mikuláš (1992) (Tv-film)
Jana Kasanová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Zítra to roztočíme, drahoušku...! (1976)
Slasti Otce vlasti (1969)
Svědectví mrtvých očí (1971)
Lucie Žulová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
Pět holek na krku (1967)
Nikola Šuhaj loupežník (1977) (Tv-film)
Zdeněk Kutil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Všichni dobří rodáci (1968)
Poslušně hlásím (1957)
Miroslav Středa
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hráči (1983) (toneelregistratie)
Racek (1976) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Jan Schánilec
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Vesničko má středisková (1985)
Jindřich IV. (1968) (toneelregistratie)
Petrolejové lampy (1971)
Tomáš Töpfer
Tsjechoslowakije
Beste films:
Záhada (2011) (toneelregistratie)
Blboun (2001) (toneelregistratie)
Brouk v hlavě (2020) (toneelregistratie)
Ladislav Šimek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Poslední dopis (1973) (Tv-film)
Skřivánci na niti (1969)
Zdeněk Hradilák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ucho (1970)
Návštěva z vesmíru (1977) (Tv-film)
Kamenný řád (1975) (serie)