Regie:
Petr KotekScenario:
Jiří GorčíkCamera:
Štěpán KučeraMuziek:
Jiří VáclavActeurs:
Oldřich Vlach, Jan Zadražil, Jiří Holý, Josef Vajnar, Miriam Chytilová, Olga Schmidtová, Petr Oliva, Václav Koubek, Jan Hraběta, Jana Janovská, Roman Štolpa, Jan Skopeček, Vlastimil Bedrna (meer)Acteurs
Oldřich Vlach
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Periferie (2017) (toneelregistratie)
Obecná škola (1991)
Vesničko má středisková (1985)
Jan Zadražil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Balada pro banditu (2012) (toneelregistratie)
Nevinné lži (2013) (serie)
Bludičky (2010) (Tv-film)
Jiří Holý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Lucerna (1967) (Tv-film)
Josef Vajnar
Tsjechoslowakije
Beste films:
Anjel milosrdenstva (1993)
Mutters Courage (1995)
Místo v houfu (1964)
Miriam Chytilová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Amadeus (1984)
Kolya (1996)
Prázdniny pro psa (1980)
Olga Schmidtová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Anne Frank: The Whole Story (2001) (Tv-film)
Přísahám a slibuji (1990) (serie)
Petr Oliva
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Atentát (1964)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Tv-film)
Záchvěv strachu (1984)
Václav Koubek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pražská 5 (1988)
Šakalí léta (1993)
The Way Through the Bleak Woods (1997)
Jan Hraběta
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Dlouhý, Široký a Krátkozraký (1987) (toneelregistratie)
Dlouhý, široký a krátkozraký (2006) (toneelregistratie)
Akt (1997) (toneelregistratie)
Jana Janovská
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tisícročná včela (1983)
Strýčkův sen (1971) (Tv-film)
Nepodepsaný knoflík (2003) (Tv-film)
Roman Štolpa
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vyvraždění rodiny Greenů (2002) (Tv-film)
Gambit (2000) (Tv-film)
Vůně vanilky (2001) (Tv-film)
Jan Skopeček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vyšší princip (1960)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Vlastimil Bedrna
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Bratři Karamazovi (1981) (toneelregistratie)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Martin Učík
Tsjechoslowakije
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Casino Royale (2006)
České století (2013) (serie)
Jan Novotný
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sluha dvou pánů (2000) (toneelregistratie)
Sluha dvou pánů (2010) (toneelregistratie)
Král Lear (2003) (toneelregistratie)
Vladimír Gut
Beste films:
Der neunte Tag (2004)
Nepodepsaný knoflík (2003) (Tv-film)
Kulihrášek a zakletá princezna (1995) (Tv-film)
Karel Polišenský
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Muž v pozadí (1995) (serie)
Noc rozhodnutí (1993) (Tv-film)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Michaela Zelenková
Beste films:
Nepodepsaný knoflík (2003) (Tv-film)
Pavel Kočí
Beste films:
Les Misérables (1998)
Pražská 5 (1988)
Nejasná správa o konci sveta (1997)
Karel Zima
Tsjechoslowakije
Beste films:
České století (2013) (serie)
Udělení milosti se zamítá (2002) (Tv-film)
...a bude hůř (2007)