Regie:
David OndříčekCamera:
Richard ŘeřichaMuziek:
Jan P. MuchowActeurs:
Jiří Macháček, Ivan Trojan, Klára Pollertová-Trojanová, Jan Tříska, Vladimír Dlouhý, Marek Taclík, Radek Holub, Kristína Lukešová, Tatiana Dyková (meer)Samenvattingen(1)
Newly released from prison after serving time for smuggling eagles across the border, affable lunkhead Standa falls in with equally goofy Ondrej. Standa's former boss Zdenek still owes him a lot of money, so the screwy duo decide to shake him down. (officiële tekst van distribiteur)
Acteurs
Jiří Macháček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Oblomov (2002) (toneelregistratie)
Samotáři (2000)
Občanský průkaz (2010)
Ivan Trojan
Tsjechoslowakije
Beste films:
Elegance molekuly (2024) (toneelregistratie)
Oblomov (2002) (toneelregistratie)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (toneelregistratie)
Klára Pollertová-Trojanová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vesničko má středisková (1985)
Podezření (2022) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Jan Tříska
Tsjechoslowakije
Beste films:
Král Lear (2003) (toneelregistratie)
Obecná škola (1991)
Na samotě u lesa (1976)
Vladimír Dlouhý
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Na dotek (2002) (toneelregistratie)
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Marek Taclík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dukla 61 (2018) (Tv-film)
Brouk v hlavě (2002) (Tv-film)
Operace Silver A (2007) (Tv-film)
Radek Holub
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Kráva (1993)
Dámský krejčí (2012) (toneelregistratie)
Kristína Lukešová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jedna ruka netleská (2003)
Případ pro exorcistu (2015) (serie)
Micimutr (2011)
Tatiana Dyková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Teremin (2010) (toneelregistratie)
Samotáři (2000)
Operace Silver A (2007) (Tv-film)
David Matásek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Samotáři (2000)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Audience u královny (2021) (toneelregistratie)
Lenka Krobotová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Oblomov (2002) (toneelregistratie)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (toneelregistratie)
Teremin (2010) (toneelregistratie)
Martin Janda
Tsjechië
Beste films:
Jedna ruka netleská (2003)
Martin Zbrožek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Muži v offsidu (2010) (toneelregistratie)
Všichni moji blízcí (1999)
Želary (2003)
Sára Voříšková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Empties (2007)
Kytice (2000)
Nevinné lži (2013) (serie)
Martin Myšička
Tsjechoslowakije
Beste films:
Elegance molekuly (2024) (toneelregistratie)
Oblomov (2002) (toneelregistratie)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (toneelregistratie)
Isabela Bencová-Smečková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Figarova svatba (2012) (toneelregistratie)
SM Kabaret: Kabaret oživlých mrtvol (2014) (toneelregistratie)
Úsměvy smutných mužů (2018)
David Máj
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Metanol (2018) (Tv-film)
Ochránce (2021) (serie)
Karel Vávrovec
Beste films:
Anděl Páně 2 (2016)
Pražská 5 (1988)
Ravenous (1999)
Martin Čížek
Beste films:
Dědictví aneb Kurvahošigutntág (1992)
Jedna ruka netleská (2003)
Hart's War (2002)
Dimo Lipitkovský
Tsjechoslowakije