Artiesten:
Jitka Molavcová (presentator), Libuše Šafránková (presentator), Ljuba Krbová (presentator), Ilona Svobodová (presentator), Jana Paulová (presentator), Zora Jandová (presentator) (meer)Artiesten
Jitka Molavcová (presentator)
Tsjechoslowakije
Beste films:
Amadeus (1984)
Skřivánci na niti (1969)
Michal Tučný - Fidlej a hraj (2008) (compilatievideo)
Libuše Šafránková (presentator)
Tsjechoslowakije
Beste films:
Obecná škola (1991)
Vesničko má středisková (1985)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Ljuba Krbová (presentator)
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Tři spory (1981) (serie)
Ilona Svobodová (presentator)
Tsjechoslowakije
Beste films:
Soudné sestry (2007) (toneelregistratie)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (toneelregistratie)
Brouk v hlavě (2002) (Tv-film)
Jana Paulová (presentator)
Tsjechoslowakije
Beste films:
S Pydlou v zádech (1985) (toneelregistratie)
Smrt krásných srnců (1986)
Smutek sluší Elektře (1991) (toneelregistratie)
Zora Jandová (presentator)
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Život bez konca (1982) (serie)
Babylon (2002) (toneelregistratie)
Jaroslava Kretschmerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Vrchní, prchni! (1980)
Julie Jurištová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Zítra vstanu a opařím se čajem (1977)
Princ a Večernice (1978)
Arabesky (1987) (Tv-film)
Veronika Freimanová
Tsjechoslowakije
Alena Vránová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kinoautomat: Člověk a jeho dům (1967)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Pyšná princezna (1952)
Laďka Kozderková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Fešák Hubert (1984)
Pohádka o mokrosuchém štěstí (1981) (Tv-film)
Jana Drbohlavová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Charleyova teta (1969) (toneelregistratie)
Vajíčko (1968) (Tv-film)
Na kometě (1970)
Jitka Zelenková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kopytem sem, kopytem tam (1988)
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Karel Gott v Lucerně (1982) (concert)
Rudolf Kalina
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
Na samotě u lesa (1976)
Světáci (1969)
Luděk Sobota
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (Tv-film)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Jiří Krampol
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Zuzana Burianová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vesničko má středisková (1985)
Fantom Morrisvillu (1966)
Jehla (1982) (Tv-film)
Jiří Císler
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pohádky pod sněhem (1985)
Ucho (1970)
Zlatí úhoři (1979) (Tv-film)
Pavlína Filipovská
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Semafor - Největší hity (2005) (compilatievideo)
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (toneelregistratie)
Člověk z půdy (1961) (toneelregistratie)
Helena Gabrielová
Tsjechoslowakije
Beste films:
La Vie en rose (2007)
Konec starých časů (1989)
Vážení přátelé, ano (1989)