Regie:
Petr CífkaScenario:
Daniel ZemanCamera:
David MarkovičMuziek:
Jakub KönigActeurs:
Bohdan Tůma, Jiří Vyorálek, Karolína Krézlová, Luděk Sobota, Petra Nesvačilová, Tereza Dočkalová, Jiří Panzner, Regina Rázlová, Marek Příkazký (meer)Afleveringen(10)
-
Jak zachraňoval to nejcennější, co máme (E01)
-
Jak získával cenné informace (E02)
-
Jak přišel o střechu nad hlavou (E03)
-
Jak to celé začalo (E04)
-
Jak nemohl mluvit sprostě (E05)
-
Jak se seznamoval s ženou svých snů (E06)
-
Jak dostal úkol k nezaplacení (E07)
-
Jak učil děti lásce k vlasti (E08)
-
Jak udělal národ konečně šťastným (E09)
-
Jak to všechno skončilo (E10)
Acteurs
Bohdan Tůma
Tsjechoslowakije
De beste series:
Největší z Pierotů (1990) (serie)
Oběti (1999) (serie)
Čtyřlístek (2024) (serie)
Jiří Vyorálek
Tsjechoslowakije
Karolína Krézlová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Das Boot (2018) (serie)
První republika (2014) (serie)
Sanitka 2 (2013) (serie)
Luděk Sobota
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Česká soda (1993) (serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serie)
Okresní přebor (2010) (serie)
Petra Nesvačilová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Nevinné lži (2013) (serie)
Čapkovy kapsy (2011) (serie)
Tereza Dočkalová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serie)
Oktopus (2023) (serie)
Skautská pošta 1918 (2018) (serie)
Jiří Panzner
Tsjechoslowakije
De beste series:
Devadesátky (2022) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Lajna (2017) (serie)
Regina Rázlová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Marek Příkazký
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Hlava Medúzy (2021) (serie)
Jarmil Škvrna
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Okresní přebor (2010) (serie)
Vyšehrad (2016) (serie)
Pavel Šimčík
Tsjechoslowakije
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Okresní přebor (2010) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Jakub Albrecht
Tsjechoslowakije
De beste series:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (serie)
Čapkovy kapsy (2011) (serie)
Tomáš Dianiška
Tsjechoslowakije
De beste series:
Lajna (2017) (serie)
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Anna Müllerová
De beste series:
Kapitán Říp (2020) (serie)
Jannis Katakalidis
De beste series:
Kapitán Říp (2020) (serie)
Tomáš Břínek
De beste series:
Kapitán Říp (2020) (serie)
Ctirad Götz
Tsjechoslowakije
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Herec (2020) (serie)
Vendula Svobodová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Policie Modrava (2011) (serie)
Kapitán Říp (2020) (serie)
Karel Dlabač
De beste series:
Kapitán Říp (2020) (serie)
Tomáš Zvelebil
De beste series:
Kapitán Říp (2020) (serie)
Gympl s (r)učením omezeným (2012) (serie)