Regie:
Hynek BočanCamera:
Jan NěmečekMuziek:
Jiří ŠustActeurs:
Pavel Landovský, Josef Somr, Daniela Kolářová, Míla Myslíková, Josef Chvalina, Eva Geislerová, Evelyna Steimarová, Adolf Minský, Soňa Šimberová (meer)Acteurs
Pavel Landovský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Revizor (1971) (toneelregistratie)
Údolí včel (1967)
Adelheid (1969)
Josef Somr
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Daniela Kolářová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Obecná škola (1991)
Na samotě u lesa (1976)
Uit berekening (1968) (serie)
Míla Myslíková
Tsjechoslowakije
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Spalovač mrtvol (1968)
Vesničko má středisková (1985)
Josef Chvalina
Tsjechoslowakije
Beste films:
Přišel na večeři (1981) (toneelregistratie)
Poslední mohykán (1947)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (Tv-film)
Eva Geislerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Soukromá vichřice (1967)
Oliver Twist (1965) (Tv-film)
Florenc 13,30 (1957)
Evelyna Steimarová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kam slunce nechodí... (1971) (Tv-film)
Tajemství hradu v Karpatech (1981)
Petrolejové lampy (1971)
Adolf Minský
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Čest a sláva (1968)
Nikdo se nebude smát (1965)
Soňa Šimberová
Beste films:
Soukromá vichřice (1967)
Václav Kotva
Tsjechoslowakije
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
Spalovač mrtvol (1968)
Jan Cmíral st.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Kulový blesk (1978)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Jaroslav Satoranský
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Mnoho povyku pro nic (1972) (toneelregistratie)
Václav Neckář
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Skřivánci na niti (1969)
Šíleně smutná princezna (1968)
Ostře sledované vlaky (1966)
Jiří Menzel
Tsjechoslowakije
Beste films:
Obecná škola (1991)
Spalovač mrtvol (1968)
Skřivánci na niti (1969)
Hana Kreihanslová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vajíčko (1968) (Tv-film)
Čest a sláva (1968)
Nikdo se nebude smát (1965)
Václav Lohniský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vyšší princip (1960)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Vladimír Ptáček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Všichni dobří rodáci (1968)
Páni kluci (1975)
Skřivánci na niti (1969)
Věra Kalendová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kulový blesk (1978)
Hostinec „U kamenného stolu“ (1948)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Jaroslav Radimecký
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dobrý voják Švejk (1956)
Po stopách krve (1969)
Soukromá vichřice (1967)
Josef Elsner
Beste films:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Noc nevěsty (1967)
Soukromá vichřice (1967)