Regie:
Petr SchulhoffScenario:
Petr SchulhoffCamera:
Jiří VojtaMuziek:
Milan DvořákActeurs:
Luděk Sobota, Petr Nárožný, Iva Janžurová, Míla Myslíková, Alena Vránová, Lubomír Lipský st., Marie Rosůlková, Jana Kasanová, Josef Větrovec (meer)Acteurs
Luděk Sobota
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (Tv-film)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Petr Nárožný
Tsjechoslowakije
Beste films:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (muziekvideo)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Iva Janžurová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Ikarův pád (1977) (Tv-film)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Míla Myslíková
Tsjechoslowakije
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Spalovač mrtvol (1968)
Vesničko má středisková (1985)
Alena Vránová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kinoautomat: Člověk a jeho dům (1967)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Pyšná princezna (1952)
Lubomír Lipský st.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Charleyova teta (1969) (toneelregistratie)
Byl jednou jeden král... (1954)
Sváko Ragan (1976) (Tv-film)
Marie Rosůlková
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Charleyova teta (1969) (toneelregistratie)
Spalovač mrtvol (1968)
Uit berekening (1968) (serie)
Jana Kasanová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Zítra to roztočíme, drahoušku...! (1976)
Slasti Otce vlasti (1969)
Svědectví mrtvých očí (1971)
Josef Větrovec
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ukradená vzducholoď (1966)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (Tv-film)
Karel Augusta
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vrchní, prchni! (1980)
Všichni dobří rodáci (1968)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dana Hlaváčová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Popelka (1969) (Tv-film)
Zdeněk Dítě
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (toneelregistratie)
Byl jednou jeden král... (1954)
Světáci (1969)
Jiří Lír
Tsjechoslowakije
Beste films:
Amadeus (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Spalovač mrtvol (1968)
Božena Böhmová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smuteční slavnost (1969)
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Václav Lohniský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vyšší princip (1960)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Vladimír Hrubý
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Adéla ještě nevečeřela (1978)
Kamil Hlavatý
Beste films:
„Já to tedy beru, šéfe...!“ (1977)
Valerie Čižmárová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Karel Vavřík
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Arnošt Faltýnek
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Dobrý voják Švejk (1956)
Atentát (1964)
Věc Makropulos (1970) (toneelregistratie)