Pocket Monsters - Advanced Generation (2002) (Seizoen)
Magma-dan VS Aqua-dan, Futatabi! Entotsu Yama no Tatakai!! (S02E54)
(aflevering)- マグマ団VSアクア団, 再び! えんとつ山の戦い!! (meer)
Scenario:
Masashi SogoCamera:
白井久男Muziek:
Shinji MiyazakiActeurs:
Ikue Ōtani, Rica Matsumoto, 川菜翠, Shin'ichirō Miki, Fushigi Yamada, Megumi Hayashibara, 犬山イヌコ, Yūji Ueda, Ryōkichi Takahashi, Takayuki Yamaguchi, Yūto Kazama, Shōko Tsuda, Katsuyuki Konishi (meer)Acteurs
Ikue Ōtani
Japan
De beste series:
Hunter x Hunter (2011) (serie)
Dororo (2019) (serie)
Seikai no monšó (1999) (serie)
Rica Matsumoto
Japan
De beste series:
Ranma 1/2 (1989) (serie)
Jú jú hakušo (1992) (serie)
Trigun (1998) (serie)
川菜翠
Japan
De beste series:
NANA (2006) (serie)
Paradise Kiss (2005) (serie)
Kaleido Star (2003) (serie)
Shin'ichirō Miki
Japan
De beste series:
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Initial D: Second Stage (1999) (serie)
Initial D (1998) (serie)
Fushigi Yamada
Japan
De beste series:
Meitantei Conan (1996) (serie)
Bišódžo senši Sailor Moon (1992) (serie)
s.CRY.ed (2001) (serie)
Megumi Hayashibara
Japan
De beste series:
Grimm meisaku gekidžó (1987) (serie)
Šówa genroku rakugo šindžú (2016) (serie)
Cowboy Bebop (1998) (serie)
犬山イヌコ
Japan
De beste series:
Boku no Hero Academia (2016) (serie)
Shaman king (2001) (serie)
Pop Team Epic (2018) (serie)
Yūji Ueda
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Mušiši zoku šó (2014) (serie)
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Ryōkichi Takahashi
Japan
De beste series:
Initial D Fifth Stage (2012) (serie)
Initial D Fourth Stage (2004) (serie)
Initial D Final Stage (2014) (serie)
Takayuki Yamaguchi
Japan
De beste series:
Hikaru no go (2001) (serie)
Bakuman. (2010) (serie)
Major (2004) (serie)
Yūto Kazama
Japan
De beste series:
Initial D Fourth Stage (2004) (serie)
Hagane no renkindžucuši (2003) (serie)
Samurai Champloo (2004) (serie)
Shōko Tsuda
Japan
De beste series:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serie)
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Hagane no renkindžucuši (2003) (serie)
Katsuyuki Konishi
Japan
De beste series:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serie)
Haikjú!! (2014) (serie)
Initial D Fifth Stage (2012) (serie)
Natsuki Yoshihara
Japan
De beste series:
One Piece (1999) (serie)
Chobits (2002) (serie)
Kimi ga nozomu eien (2003) (serie)
Haruhi Nanao
Japan
Ryōko Shiraishi
Japan
De beste series:
Šingeki no kjodžin (2013) (serie)
Kimecu no jaiba (2019) (serie)
One Piece (1999) (serie)
Yoshinori Sonobe
Japan
De beste series:
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Initial D Fourth Stage (2004) (serie)
Hagane no renkindžucuši (2003) (serie)
Kōichi Sakaguchi
Japan
De beste series:
Šingeki no kjodžin (2013) (serie)
Hagane no renkindžucuši (2003) (serie)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serie)
Tomohiro Nishimura
Japan
De beste series:
Hunter x Hunter (2011) (serie)
Death Note (2006) (serie)
Kenpú denki Berserk (1997) (serie)
Unshō Ishizuka (verteller)
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Initial D: Second Stage (1999) (serie)