Regie:
Josef PinkavaScenario:
Hana PinkavováMuziek:
Zdeněk JohnActeurs:
Zuzana Krupicová, Markéta Zmožková-Zahradníková, Jana Páleníčková, Zdeněk Řehoř, Bronislav Poloczek, Jiří Kvasnička, Jiřina Jelenská, Jiří Tomek (meer)Acteurs
Zuzana Krupicová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Slané bonbóny (1985)
Jsi krásná (1986) (Tv-film)
Pohlaď kočce uši (1985)
Markéta Zmožková-Zahradníková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Proč? (1987)
Pohlaď kočce uši (1985)
Do zubů a do srdíčka (1985)
Jana Páleníčková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Panelstory aneb Jak se rodí sídliště (1979)
Princezna ze mlejna (1994)
Pohlaď kočce uši (1985)
Zdeněk Řehoř
Tsjechoslowakije
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Uit berekening (1968) (serie)
Dnes naposled (1958)
Bronislav Poloczek
Polen
Beste films:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (Tv-film)
Hotovo, konec! (2003) (toneelregistratie)
Smrt krásných srnců (1986)
Jiří Kvasnička
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sen noci svatojánské (1973) (Tv-film)
Noční jízda (1972) (Tv-film)
Záhada zamčeného pokoje (1986) (Tv-film)
Jiřina Jelenská
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Pozor, vizita! (1981)
Dobří holubi se vracejí (1988)
Jiří Tomek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Všichni dobří rodáci (1968)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Tv-film)
Martin Krb
Tsjechoslowakije
Beste films:
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Počítání oveček (1981) (Tv-film)
O Janovi a podivuhodném příteli (1990) (Tv-film)
Karel Heřmánek
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Bratři Karamazovi (1981) (toneelregistratie)
Smrt krásných srnců (1986)
Regina Řandová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Oznamuje se láskám vašim (1988)
Bota jménem Melichar (1983)
Miroslav Mikulička
Beste films:
Chlapi přece nepláčou (1979)
Pohlaď kočce uši (1985)
Mezi námi kluky (1981)
Lubor Tokoš
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Vynález zkázy (1958)
Smrt krásných srnců (1986)
Jana Drbohlavová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Charleyova teta (1969) (toneelregistratie)
Vajíčko (1968) (Tv-film)
Na kometě (1970)
Jiří Bábek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Teremin (2010) (toneelregistratie)
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Štefan Skrúcaný
Tsjechoslowakije
Beste films:
Koncert pre Jara Filipa (2001) (concert)
Legenda o rytieroch zo Sitna - Viva zbor! (2013) (toneelregistratie)
Modrá ruža (1996) (Tv-film)
Jiří Zobač
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Starci na chmelu (1964)
Kdyby tisíc klarinetů (1964)
Arrowsmith (1997) (serie)
Svatopluk Matyáš
Tsjechoslowakije
Beste films:
Nebeští jezdci (1968)
Všichni moji blízcí (1999)
Návštěva z vesmíru (1977) (Tv-film)
Naděžda Letenská
Tsjechoslowakije
Beste films:
Únosy bez výkupného (1983) (Tv-film)
Věčný tulák (1990) (Tv-film)
Arrowsmith (1997) (serie)
Jiří Devát
Tsjechoslowakije
Beste films:
Outsider (1987)
Pohlaď kočce uši (1985)
Do zubů a do srdíčka (1985)