Regie:
Jaroslav PapoušekCamera:
Ivan ŠlapetaMuziek:
Karel MarešActeurs:
František Husák, Iva Janžurová, Josef Kemr, Marie Rosůlková, Eliška Balzerová, Blanka Waleská, Petr Čepek, Karel Heřmánek, Jaroslava Obermaierová (meer)Acteurs
František Husák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Revizor (1971) (toneelregistratie)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Uit berekening (1968) (serie)
Iva Janžurová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Ikarův pád (1977) (Tv-film)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Josef Kemr
Tsjechoslowakije
Beste films:
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Marie Rosůlková
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Charleyova teta (1969) (toneelregistratie)
Spalovač mrtvol (1968)
Uit berekening (1968) (serie)
Eliška Balzerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Můj báječný rozvod (2008) (toneelregistratie)
Vrchní, prchni! (1980)
Blboun (2001) (toneelregistratie)
Blanka Waleská
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (Tv-film)
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Petr Čepek
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Obecná škola (1991)
Vesničko má středisková (1985)
Revizor (1971) (toneelregistratie)
Karel Heřmánek
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Bratři Karamazovi (1981) (toneelregistratie)
Smrt krásných srnců (1986)
Jaroslava Obermaierová
Tsjechoslowakije
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Lucerna (1967) (Tv-film)
Tereza Pokorná-Herzová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Amadeus (1984)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Starožitníkův krám (1980) (Tv-film)
Jan Hartl
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vesničko má středisková (1985)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Hana Talpová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Světáci (1969)
Skřivánci na niti (1969)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Dana Syslová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Krvavá svatba (1987) (toneelregistratie)
Valentina Thielová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tichá bolest (1990)
Boxer a smrť (1962)
Sněženky a machři (1982)
Marie Motlová
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Ecce homo Homolka (1969)
Petrolejové lampy (1971)
Jan Skopeček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vyšší princip (1960)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Svatopluk Matyáš
Tsjechoslowakije
Beste films:
Nebeští jezdci (1968)
Všichni moji blízcí (1999)
Návštěva z vesmíru (1977) (Tv-film)
Vlastimil Bedrna
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Bratři Karamazovi (1981) (toneelregistratie)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Ladislav Gerendáš
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Tři veteráni (1983)
Královský život otroka (1992) (Tv-film)
Milada Ježková
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Vesničko má středisková (1985)
Vrchní, prchni! (1980)
Kulový blesk (1978)