Zdivočelá země - Série 4 (2012) (Seizoen)
Regie:
Hynek BočanCamera:
Vladimír HolomekMuziek:
Zdeněk BartákActeurs:
Martin Dejdar, Jana Hubinská, Jakub Wehrenberg, Václav Chalupa, Jiří Schmitzer, Oldřich Vlach, Hana Vagnerová, Filip Cíl, Filip Tomsa, Jakub Zdeněk, Jan Teplý ml., Tomáš Pavelka, Radek Holub (meer)Acteurs
Martin Dejdar
Tsjechoslowakije
De beste series:
La piovra (1984) (serie)
Kosmo (2016) (serie)
České století (2013) (serie)
Jana Hubinská
Tsjechoslowakije
De beste series:
Labyrint (2015) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Škriatok (1995) (serie)
Jakub Wehrenberg
Tsjechoslowakije
De beste series:
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Připoutejte se, letíme nad Atlantidou (1982) (serie)
Oběti (1999) (serie)
Václav Chalupa
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ztracená brána (2012) (serie)
Napoléon (2002) (serie)
Charité (2017) (serie)
Jiří Schmitzer
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Chalupáři (1975) (serie)
MOST! (2019) (serie)
Oldřich Vlach
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Hana Vagnerová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Kancelář Blaník (2014) (serie)
Herec (2020) (serie)
Lajna (2017) (serie)
Filip Cíl
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ďáblova lest (2009) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Docent (2023) (serie)
Filip Tomsa
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ďáblova lest (2009) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Soukromé pasti (2008) (serie)
Jakub Zdeněk
Tsjechoslowakije
De beste series:
Rapl (2016) (serie)
Ztracená brána (2012) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Jan Teplý ml.
Tsjechoslowakije
De beste series:
České století (2013) (serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (serie)
Chlap (2022) (serie)
Tomáš Pavelka
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ochránce (2021) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Nevinné lži (2013) (serie)
Radek Holub
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Miroslav Vladyka
Tsjechoslowakije
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
David Suchařípa
Tsjechoslowakije
De beste series:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Les Misérables (2000) (serie)
České století (2013) (serie)
Radim Kalvoda
Tsjechoslowakije
De beste series:
Labyrint (2015) (serie)
Čapkovy kapsy (2011) (serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)
Zbyněk Fric
Tsjechoslowakije
De beste series:
Rapl (2016) (serie)
Tři králové (1998) (serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)
Marek Němec
Tsjechoslowakije
De beste series:
Labyrint (2015) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serie)
Dáša Kouřilová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Lajna (2017) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Veronika Jeníková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)