Zdivočelá země - Série 3 (2008) (Seizoen)
Regie:
Hynek BočanCamera:
Vladimír HolomekMuziek:
Zdeněk BartákActeurs:
Martin Dejdar, Jana Hubinská, Jakub Wehrenberg, Václav Chalupa, Jiří Schmitzer, Oldřich Vlach, Jakub Zdeněk, Jan Teplý ml., Zbyněk Fric, Radim Kalvoda, Jiří Lábus, Jan Kraus, Filip Cíl (meer)Acteurs
Martin Dejdar
Tsjechoslowakije
De beste series:
La piovra (1984) (serie)
Kosmo (2016) (serie)
České století (2013) (serie)
Jana Hubinská
Tsjechoslowakije
De beste series:
Labyrint (2015) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Škriatok (1995) (serie)
Jakub Wehrenberg
Tsjechoslowakije
De beste series:
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Připoutejte se, letíme nad Atlantidou (1982) (serie)
Oběti (1999) (serie)
Václav Chalupa
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ztracená brána (2012) (serie)
Napoléon (2002) (serie)
Charité (2017) (serie)
Jiří Schmitzer
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Chalupáři (1975) (serie)
MOST! (2019) (serie)
Oldřich Vlach
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Jakub Zdeněk
Tsjechoslowakije
De beste series:
Rapl (2016) (serie)
Ztracená brána (2012) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Jan Teplý ml.
Tsjechoslowakije
De beste series:
České století (2013) (serie)
Cirkus Bukowsky (2013) (serie)
Chlap (2022) (serie)
Zbyněk Fric
Tsjechoslowakije
De beste series:
Rapl (2016) (serie)
Tři králové (1998) (serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)
Radim Kalvoda
Tsjechoslowakije
De beste series:
Labyrint (2015) (serie)
Čapkovy kapsy (2011) (serie)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)
Jiří Lábus
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Česká soda (1993) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Jan Kraus
Tsjechoslowakije
De beste series:
Záhada hlavolamu (1969) (serie)
Večery Analogonu (2002) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Filip Cíl
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ďáblova lest (2009) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Docent (2023) (serie)
Matyáš Valenta
Tsjechië
De beste series:
Labyrint (2015) (serie)
Oběti (1999) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Veronika Jeníková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Filip Tomsa
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ďáblova lest (2009) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Soukromé pasti (2008) (serie)
Otakar Brousek ml.
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Petra Špalková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Česká soda (1993) (serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serie)
Dáša Kouřilová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Lajna (2017) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Jana Polášková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Život a doba soudce A. K. (2014) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Soukromé pasti (2008) (serie)