Regie:
Václav MatějkaScenario:
Jiří Svetozar KupkaCamera:
Jaroslav BrabecActeurs:
Pavol Višňovský, Veronika Jeníková, Ladislav Lakomý, Karel Heřmánek, Jana Gýrová, Jan Pohan, Tomáš Valík, Zlata Adamovská, Emil Horváth st. (meer)Acteurs
Pavol Višňovský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Romulus Veľký (1992) (Tv-film)
Húkanie sovy (1988) (Tv-film)
Rozruch na onkológii (1991) (Tv-film)
Veronika Jeníková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Pozor, vizita! (1981)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Ladislav Lakomý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Stromy umírají vstoje (1998) (Tv-film)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Člověk proti zkáze (1989)
Karel Heřmánek
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Bratři Karamazovi (1981) (toneelregistratie)
Smrt krásných srnců (1986)
Jana Gýrová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Uit berekening (1968) (serie)
Jan Pohan
Tsjechoslowakije
Beste films:
Amadeus (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Tomáš Valík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dobří holubi se vracejí (1988)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Udělení milosti se zamítá (2002) (Tv-film)
Zlata Adamovská
Tsjechoslowakije
Beste films:
Obecná škola (1991)
Brouk v hlavě (2020) (toneelregistratie)
Brouk v hlavě (2002) (Tv-film)
Emil Horváth st.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tisícročná včela (1983)
Naši synovia (1975) (serie)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (Tv-film)
Zdeněk Martínek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dobrý voják Švejk (1956)
Poslušně hlásím (1957)
Zlatí úhoři (1979) (Tv-film)
Václav Babka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vynález zkázy (1958)
Všichni dobří rodáci (1968)
Ukradená vzducholoď (1966)
Filip Renč
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kolya (1996)
Tmavomodrý svět (2001)
Requiem pro panenku (1991)
Michaela Dolinová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jak básníci přicházejí o iluze (1984)
Zahrada dětí (1982) (Tv-film)
Uzavřený okruh (1989)
Jindřich Bonaventura
Tsjechoslowakije
Beste films:
Všichni dobří rodáci (1968)
Případ pro začínajícího kata (1969)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Lucie Bílá
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dracula (1996) (toneelregistratie)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (toneelregistratie)
Eva Jeníčková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Man on the Moon (1999)
Sněženky a machři (1982)
Jak básníci přicházejí o iluze (1984)
Václav Knop
Tsjechoslowakije
Beste films:
Postřižiny (1980)
Lokis (1986) (Tv-film)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Jiří Langmajer
Tsjechoslowakije
Beste films:
Král Lear (2003) (toneelregistratie)
Tichá bolest (1990)
Královský život otroka (1992) (Tv-film)
Miroslav Nohýnek
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Poslední dopis (1973) (Tv-film)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Signum laudis (1980)
Čestmír Řanda ml.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tmavomodrý svět (2001)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Stalingrad (1993)