Artiesten:
Dana Morávková (presentator), Heidi Janků, Pavel Trávníček, Yvetta Simonová, František Ringo Čech, Miluše Bittnerová, Václav Noid Bárta, Jan Musil (meer)Artiesten
Dana Morávková (presentator)
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kouř (1990)
Jakub a jeho pán (2014) (toneelregistratie)
Laskavý divák promine (1994) (serie)
Heidi Janků
Tsjechoslowakije
Beste films:
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (concert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concert)
F.T. na cestách (1988)
Pavel Trávníček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Yvetta Simonová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hitparáda 60. let (2008) (muziekvideo)
Komedie s Klikou (1964)
V hlavní roli Oldřich Nový (1980)
František Ringo Čech
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Dívčí válka (1991) (toneelregistratie)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Miluše Bittnerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Bankrotáři (2003) (Tv-film)
Hodina klavíru (2007) (Tv-film)
Nejlepší přítel (2017) (Tv-film)
Václav Noid Bárta
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kajínek (2010)
Karel Svoboda 80 (2018) (concert)
Carmen (2012)
Jan Musil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tajemství staré bambitky (2011) (Tv-film)
Hop nebo trop (2004) (serie)
Martin Zounar
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případ Platfus (1985) (Tv-film)
Šťastlivec Sulla (1991) (Tv-film)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Hana Křížková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dracula (1996) (toneelregistratie)
Mňága - Happy End (1996)
Monte Cristo (2002) (toneelregistratie)
Marek Vašut
Tsjechoslowakije
Beste films:
Mňága - Happy End (1996)
Hitler: The Rise of Evil (2003) (Tv-film)
La Vie en rose (2007)
Karel Heřmánek ml.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dokonalá svatba (2010) (toneelregistratie)
Byooti insaideu (2015)
Anthropoid (2016)
Josef Carda
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ochránce (2021) (serie)
Jakub a jeho pán (2014) (toneelregistratie)
La Dame d'Izieu (2007) (Tv-film)
Veronika Žilková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Česká soda (1998)
Ochránce (2021) (serie)
Deskový statek (2008) (toneelregistratie)
Vendula Pizingerová
Tsjechoslowakije
Lucie Bílá
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dracula (1996) (toneelregistratie)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (toneelregistratie)
Jaromír Soukup
Tsjechoslowakije
Radim Uzel
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
10 pravidel jak sbalit holku (2014)
Za svědka půjde počítač (1987) (Tv-film)
Nejlepší trapasy (2013) (serie)
Ivanka Devátá
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (toneelregistratie)
Nezralé maliny (1980) (Tv-film)
Nejlepší ženská mého života (1968)
Kateřina Macháčková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Scapinova šibalství (1980) (Tv-film)
Rusalka (1975) (Tv-film)
Netopýr (1981) (Tv-film)