Regie:
Jiří BělkaScenario:
Jiří RothCamera:
Alois NožičkaMuziek:
Jiří SvobodaActeurs:
Ivan Klečka, Libuše Šafránková, Luděk Munzar, Vanda Švarcová, Miroslav Středa, Rudolf Hrušínský, Vladimír Ráž, Jiří Kodet, Zdeněk Martínek, Klára Jerneková, Jiří Pleskot, Bořík Procházka (meer)Acteurs
Ivan Klečka
Beste films:
Pásla kone na betóne (1982)
Tak se ptám (1980) (serie)
Žofka z Janovic (1984) (Tv-film)
Libuše Šafránková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Obecná škola (1991)
Vesničko má středisková (1985)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Luděk Munzar
Tsjechoslowakije
Beste films:
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
S čerty nejsou žerty (1984) - verteller
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Vanda Švarcová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vysoká hra (2020) (Tv-film)
Čertova stěna (1973) (Tv-film)
Štipku soli (1977) (Tv-film)
Miroslav Středa
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hráči (1983) (toneelregistratie)
Racek (1976) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rudolf Hrušínský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vyšší princip (1960)
Obecná škola (1991)
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Vladimír Ráž
Tsjechoslowakije
Beste films:
Byl jednou jeden král... (1954)
Uit berekening (1968) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Jiří Kodet
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pelíšky (1999)
Vyšší princip (1960)
Revizor (1971) (toneelregistratie)
Zdeněk Martínek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dobrý voják Švejk (1956)
Poslušně hlásím (1957)
Zlatí úhoři (1979) (Tv-film)
Klára Jerneková
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
Případ pro začínajícího kata (1969)
Vyloženě rodinná historie (1969) (Tv-film)
Jiří Pleskot
Tsjechoslowakije
Beste films:
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Uit berekening (1968) (serie)
Lucerna (1967) (Tv-film)
Bořík Procházka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Slavnosti sněženek (1983)
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Zdeněk Hradilák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ucho (1970)
Návštěva z vesmíru (1977) (Tv-film)
Kamenný řád (1975) (serie)
Milan Klásek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Dům na nebesích (1984) (toneelregistratie)
Gustav Nezval
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Mnoho povyku pro nic (1972) (toneelregistratie)
Lakomec (1972) (toneelregistratie)
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
David Schneider
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Po stopách krve (1969)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Ladislav Trojan
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vrchní, prchni! (1980)
Smrt krásných srnců (1986)
Blboun (2001) (toneelregistratie)
Vladimír Bičík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Uit berekening (1968) (serie)
Jan Schánilec
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Vesničko má středisková (1985)
Jindřich IV. (1968) (toneelregistratie)
Petrolejové lampy (1971)
Jiří Němeček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Rozčarovaní (1982) (Tv-film)
Lokis (1986) (Tv-film)
Waterloo (1967) (Tv-film)