Kodai ódža kjórjú King: D-Kids Adventure jokurjú densecu
(serie)- 古代王者 恐竜キング Dキッズ・アドベンチャー 翼竜伝説 (meer)
Animatie / Avonturen / Sprookje / Scifi
Japan,
2008, 30x25 min
Regie:
Katsuyoshi YatabeMuziek:
Yuko FukushimaActeurs:
Katsuhisa Hōki, Yuriko Fuchizaki, Ken'yū Horiuchi, Asuka Tani'i, Jun'ichi Endō, Yasuhiro Mamiya, Megumi Matsumoto, Misa Watanabe, Setsuji Sato (meer)Acteurs
Katsuhisa Hōki
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Death Note (2006) (serie)
Yuriko Fuchizaki
Japan
De beste series:
Monster (2004) (serie)
Ruróni Kenšin: Meidži kenkaku romantan (1996) (serie)
Nacume júdžinčó (2008) (serie)
Ken'yū Horiuchi
Japan
De beste series:
Ginga eijú densecu (1988) (serie)
Hunter x Hunter (2011) (serie)
Cowboy Bebop (1998) (serie)
Asuka Tani'i
Japan
De beste series:
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serie)
Wolf's Rain (2003) (serie)
Ničidžó (2011) (serie)
Jun'ichi Endō
Japan
De beste series:
Naruto: Šippúden (2007) (serie)
Kino no tabi: The Beautiful World (2003) (serie)
Genšiken (2004) (serie)
Yasuhiro Mamiya
Japan
De beste series:
Šingeki no kjodžin (2013) (serie)
Vinland Saga (2019) (serie)
One Piece (1999) (serie)
Megumi Matsumoto
Japan
De beste series:
Hunter x Hunter (2011) (serie)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serie)
Samurai Champloo (2004) (serie)
Misa Watanabe
Japan
Setsuji Sato
Japan
De beste series:
Džudžucu kaisen (2020) (serie)
Dororo (2019) (serie)
Naruto: Šippúden (2007) (serie)
Sachiko Kojima
Japan
De beste series:
Cowboy Bebop (1998) (serie)
Psycho-Pass (2012) (serie)
Kaidžú 8 gó (2024) (serie)
Tetsuo Gotô
Japan
De beste series:
Hunter x Hunter (2011) (serie)
Death Note (2006) (serie)
One Piece (1999) (serie)
Tomoko Kobashi
Japan
De beste series:
Gintama (2006) (serie)
Pocket Monsters: The Origin (2013) (serie)
Jodžóhan šinwa taikei (2010) (serie)
Eri Komiyama
Japan
De beste series:
Fullmetal Alchemist: Brotherhood (2009) (serie)
Blood+ (2005) (serie)
Šigofumi (2008) (serie)
田村聖子
Japan
De beste series:
Naruto: Šippúden (2007) (serie)
Tengoku daimakjó (2023) (serie)
Júri!!! on ICE (2016) (serie)
Yuuka Nakatsukasa
Japan
De beste series:
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serie)
Ballroom e jókoso (2017) (serie)
Genšiken 2 (2007) (serie)
風間秀郎
Japan
De beste series:
Jakitate!! Japan (2004) (serie)
Rie Sawaguchi
De beste series:
Džúni kokuki (2002) (serie)
Fairy Tail (2009) (serie)
Chrono Crusade (2003) (serie)