Regie:
Dušan KleinScenario:
Václav NývltCamera:
Josef VanišMuziek:
Petr HapkaActeurs:
Josef Abrhám, Viktor Preiss, Pavel Zedníček, Pavel Kříž, Zlata Adamovská, Markéta Hrubešová, Miloš Kopecký, Jiří Lábus, Marian Labuda, Gabriela Wilhelmová (meer)Samenvattingen(1)
A period comedy based on a story by Bohumil Hrabal about four men impersonating insurance agents who ply their wares in Bohemia just prior to the Communist takeover at the end of the forties. (officiële tekst van distribiteur)
Acteurs
Josef Abrhám
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Revizor (1971) (toneelregistratie)
Hráči (1983) (toneelregistratie)
Viktor Preiss
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Brouk v hlavě (2020) (toneelregistratie)
Scapinova šibalství (1980) (Tv-film)
Pavel Zedníček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Bratři Karamazovi (1981) (toneelregistratie)
Tichá bolest (1990)
Pavel Kříž
Tsjechoslowakije
Beste films:
Anne Frank: The Whole Story (2001) (Tv-film)
The Scarlet Pimpernel (1999) (serie)
BrainStorm (2008) (Tv-film)
Zlata Adamovská
Tsjechoslowakije
Beste films:
Obecná škola (1991)
Brouk v hlavě (2020) (toneelregistratie)
Brouk v hlavě (2002) (Tv-film)
Markéta Hrubešová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Oznamuje se láskám vašim (1988)
Lady Macbeth Mcenského újezdu (1992)
Miloš Kopecký
Tsjechoslowakije
Beste films:
Semafor - Největší hity (2005) (compilatievideo)
Dům na nebesích (1984) (toneelregistratie)
Byl jednou jeden král... (1954)
Jiří Lábus
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
U Tlučhořů (2010) (toneelregistratie)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Marian Labuda
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Vesničko má středisková (1985)
Všichni moji blízcí (1999)
Raz, dva, tri (1985) (Tv-film)
Gabriela Wilhelmová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Vrchní, prchni! (1980)
Smrt krásných srnců (1986)
Jak utopit Dr. Mráčka aneb Konec vodníků v Čechách (1974)
Václav Postránecký
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Naďa Konvalinková
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Adéla ještě nevečeřela (1978)
Noc pastýřů (1993) (Tv-film)
Jana Altmannová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Vrchní, prchni! (1980)
Kolya (1996)
Karel Augusta
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vrchní, prchni! (1980)
Všichni dobří rodáci (1968)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Karolína Kaiserová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Na psí knížku (2002) (Tv-film)
Zlá minuta (2005) (Tv-film)
Andělské oči (1994)
Jakub Zindulka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Les Misérables (2000) (serie)
Sedmero krkavců (2015)
Ladislav Gerendáš
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Tři veteráni (1983)
Královský život otroka (1992) (Tv-film)
Martin Faltýn
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vracenky (1990)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Kouř (1990)
Vítězslav Jirsák
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Ikarův pád (1977) (Tv-film)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Půlpenny (1974) (Tv-film)
Otto Rošetzký
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Královský život otroka (1992) (Tv-film)
I ve smrti sami (2004) (Tv-film)