Acteurs
Daniela Špinar
Tsjechoslowakije
Beste films:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Polaroidy (2003) (toneelregistratie)
Zakázané uvolnění (2014)
Pavlína Štorková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kytice (2020) (toneelregistratie)
Figarova svatba (2012) (toneelregistratie)
SM Kabaret: Kabaret oživlých mrtvol (2014) (toneelregistratie)
Martin Pechlát
Tsjechoslowakije
Beste films:
Odpad, město, smrt (2013) (toneelregistratie)
Proces (2013) (toneelregistratie)
Audience u královny (2021) (toneelregistratie)
David Prachař
Tsjechoslowakije
Saša Rašilov nejml.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Samotáři (2000)
Swingtime (2007) (Tv-film)
Naši furianti (2006) (toneelregistratie)
Pavla Beretová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Kytice (2020) (toneelregistratie)
Amerikánka. Na vzletové ranveji (2022) (toneelregistratie)
Igor Orozovič
Tsjechoslowakije
Beste films:
Devadesátky (2022) (serie)
Kytice (2020) (toneelregistratie)
Její pastorkyně (2012) (toneelregistratie)
Magdaléna Borová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Podezření (2022) (serie)
Kytice (2020) (toneelregistratie)
Němá tajemství (2023)
Martina Preissová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
David a Goliáš aneb Pepička to zařídí (2008) (toneelregistratie)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Jan Bidlas
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sluha dvou pánů (2010) (toneelregistratie)
Podezření (2022) (serie)
Kytice (2020) (toneelregistratie)
Tereza Vilišová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Evžen Oněgin (2009) (toneelregistratie)
Pestré vrstvy (2013) (Tv-film)
Láska shora (2002)
David Matásek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Samotáři (2000)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Audience u královny (2021) (toneelregistratie)
Lucie Juřičková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Gazdina roba (1992) (toneelregistratie)
Brouk v hlavě (2020) (toneelregistratie)
Ochránce (2021) (serie)
Iva Janžurová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Ikarův pád (1977) (Tv-film)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Matyáš Řezníček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Devadesátky (2022) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Eva Salzmannová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Na dotek (2002) (toneelregistratie)
David a Goliáš aneb Pepička to zařídí (2008) (toneelregistratie)
Teorie tygra (2016)
Filip Rajmont
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sluha dvou pánů (2010) (toneelregistratie)
Očitý svědek (2021)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (concert)
Jana Pidrmanová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Ztracená brána (2012) (serie)
Manon Lescaut (2021)
Filip Kaňkovský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Herec (2020) (serie)
...a bude hůř (2007)
Radúz Mácha
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kytice (2020) (toneelregistratie)
Manon Lescaut (2021)
Očitý svědek (2021)