Misdaad / Actie
Rusland,
2008, 18 h
(Aantal minuten: 45 min)
Regie:
Igor Muzhzhukhin, Aleksey Gusev, Andrey Shcherbinin, Andrey Balashov, Aleksey Prazdnikov (meer)Muziek:
Andrey ShcherbininAfleveringen(24)
-
Zolotoje dno (S01E01)
-
Smertělnyj trafik (S01E02)
-
Krylja (S01E03)
-
Čas pik (S01E04)
-
Ischod děla něočeviděn (S01E05)
-
Belyje noči (S01E06)
-
Govorjaščaja tatuirovka (S01E07)
-
Kraj obožžennych ikon (S01E08)
-
Seť (S01E09)
-
Prizrak Vyborgskogo zamka (S01E10)
-
…I jego komanda (S01E11)
-
Tajny Čjornogo morja (S01E12)
-
Ja vsjo otdam (S01E13)
-
Pervyj děň goda (S01E14)
-
Ně trogajtě jego (S01E15)
-
Odin protiv vsech (S01E16)
-
Založnik (S01E17)
-
Opasnaja realnosť (S01E18)
-
Epidemija (S01E19)
-
Komandirovka v severnyj gorod (S01E20)
-
Bez jedinoj ostanovki (S01E21)
-
Ochota na tajpana (S01E22)
-
Prochodnaja peška (S01E23)
-
Svet angela (S01E24)
Acteurs
Yaroslav Vorontsov
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Inna Stepanova
De beste series:
Jesenin (2005) (serie)
Andrey Pavlovets
De beste series:
Gibel imperii (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Aleksey Golev
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Mažor (2014) (serie)
Vadim Burlakov
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Štrafbat (2004) (serie)
Velikaja (2015) (serie)
Marianna Korobeynikova
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Sasha Drobitko
Rusland
De beste series:
Šerlok Cholms (2013) (serie)
Taras Bibich
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Кирилл Кобзарев
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Andrey Babenko
De beste series:
Velikaja (2015) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Natalya Shaposhnikova
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Ekaterina Novikova
Oost-Duitsland
De beste series:
Master i Margarita (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Šerlok Cholms (2013) (serie)
Mikhail Pochtaryov
De beste series:
Velikaja (2015) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Tatyana Shakhmatova
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Vadim Gushchin
De beste series:
Brežněv (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Sergey Russkin
Polen
De beste series:
Idiot (2003) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Velikaja (2015) (serie)
Леонид Алимов
Sovjet-Unie
De beste series:
The Company (2007) (serie)
Brežněv (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Aleksandr Udalov
De beste series:
Ladoga (2014) (serie)
Chožděnije po mukam (2017) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Dmitriy Grankin
De beste series:
Specnaz (2002) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Iosif Koshelevich
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Brežněv (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)