Misdaad / Actie
Rusland,
2008, 18 h
(Aantal minuten: 45 min)
Regie:
Igor Muzhzhukhin, Aleksey Gusev, Andrey Shcherbinin, Andrey Balashov, Aleksey Prazdnikov (meer)Muziek:
Andrey ShcherbininAfleveringen(24)
-
Zolotoje dno (S01E01)
-
Smertělnyj trafik (S01E02)
-
Krylja (S01E03)
-
Čas pik (S01E04)
-
Ischod děla něočeviděn (S01E05)
-
Belyje noči (S01E06)
-
Govorjaščaja tatuirovka (S01E07)
-
Kraj obožžennych ikon (S01E08)
-
Seť (S01E09)
-
Prizrak Vyborgskogo zamka (S01E10)
-
…I jego komanda (S01E11)
-
Tajny Čjornogo morja (S01E12)
-
Ja vsjo otdam (S01E13)
-
Pervyj děň goda (S01E14)
-
Ně trogajtě jego (S01E15)
-
Odin protiv vsech (S01E16)
-
Založnik (S01E17)
-
Opasnaja realnosť (S01E18)
-
Epidemija (S01E19)
-
Komandirovka v severnyj gorod (S01E20)
-
Bez jedinoj ostanovki (S01E21)
-
Ochota na tajpana (S01E22)
-
Prochodnaja peška (S01E23)
-
Svet angela (S01E24)
Acteurs
Олег Алмазов
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Viktor Melikhov
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Brežněv (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Вадим Романов
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Evgeniy Baranov
Sovjet-Unie
De beste series:
Velikaja (2015) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Sasha Kulikova
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Aleksandr Kudrenko
De beste series:
Jesenin (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Mažor (2014) (serie)
Valentin Kuznetsov
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Lev Eliseev
Sovjet-Unie
De beste series:
Idiot (2003) (serie)
Master i Margarita (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Andrey Feskov
Sovjet-Unie
De beste series:
Trockij (2017) (serie)
Dostojevskij (2011) (serie)
Konstantin Vorobyov
Sovjet-Unie
De beste series:
Idiot (2003) (serie)
Admiral (2009) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Georgiy Marishin
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Vitaliy Alshanskiy
Sovjet-Unie
Anastasiya Mikulchina
Sovjet-Unie
De beste series:
Cholodnyje berega (2019) (serie)
Aleksey Fedkin
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Mikhail Luchko
Sovjet-Unie
De beste series:
Admiral (2009) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Роман Грибков
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Sergey Glazkov
De beste series:
V ritme tango (2006) (serie)
Yuriy Sazonov
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Aleksandr Glinskiy
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Apostol (2008) (serie)
Andrey Shipitsyn
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)