Regie:
Karel KachyňaCamera:
Josef PávekMuziek:
Zdeněk LiškaActeurs:
Miroslava Šafránková, Petr Kostka, Jaroslava Obermaierová, Vladimír Dlouhý, Marie Horáková, Jitka Vitnerová, Zdena Lacinová, Věra Bublíková (meer)Acteurs
Miroslava Šafránková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jak svět přichází o básníky (1982)
Přijela k nám pouť (1973)
Malá mořská víla (1976)
Petr Kostka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
Vyšší princip (1960)
Jaroslava Obermaierová
Tsjechoslowakije
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Lucerna (1967) (Tv-film)
Vladimír Dlouhý
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Na dotek (2002) (toneelregistratie)
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Marie Horáková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jak se budí princezny (1977)
Krakonoš a lyžníci (1980)
Slaměný klobouk (1971)
Jitka Vitnerová
Beste films:
Robinsonka (1974)
Zdena Lacinová
Beste films:
Robinsonka (1974)
Věra Bublíková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Zítra to roztočíme, drahoušku...! (1976)
La Dame d'Izieu (2007) (Tv-film)
Vilma Ascherlová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Robinsonka (1974)
Renata Borová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Obušku, z pytle ven! (1955)
Královský omyl (1968)
Dovolená s Andělem (1952)
Zdeněk Martínek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dobrý voják Švejk (1956)
Poslušně hlásím (1957)
Zlatí úhoři (1979) (Tv-film)
Jaroslav Heyduk
Tsjechoslowakije
Beste films:
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Bílá paní (1965)
Smuteční slavnost (1969)
František Hanzlík
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Na kolejích čeká vrah (1970)
Slasti Otce vlasti (1969)
Vladimír Pospíšil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
Smrt krásných srnců (1986)
„Pane, vy jste vdova!“ (1970)
Ladislav Gzela
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Vyšší princip (1960)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Byl jednou jeden král... (1954)
Otakar Brousek ml.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Záhada (2011) (toneelregistratie)
Blboun (2001) (toneelregistratie)
Miroslav Chorvát
Tsjechoslowakije
Beste films:
Leť, ptáku, leť! (1978)
Robinsonka (1974)
Slečna Golem (1972)
Eduard Pavlíček
Oostenrijk
Beste films:
Kočičí hra (1982) (toneelregistratie)
Naši furianti (1983) (toneelregistratie)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jan Šenfluk
Beste films:
Robinsonka (1974)
Zlata Adamovská
Tsjechoslowakije
Beste films:
Obecná škola (1991)
Brouk v hlavě (2020) (toneelregistratie)
Brouk v hlavě (2002) (Tv-film)