Modrý kód - Série 2 (2017) (Seizoen)
Regie:
Jaromír PolišenskýCamera:
Filip SandersMuziek:
Dominik RenčActeurs:
Sabina Laurinová, Marek Němec, Igor Chmela, Jiří Štěpnička, David Gránský, Marika Procházková, Ondřej Rychlý, Petr Konáš, Sandra Nováková, Lenka Termerová, Jan Urban, Roman Skamene (meer)Acteurs
Sabina Laurinová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
Bakaláři 1997 (1997) (serie)
Marek Němec
Tsjechoslowakije
De beste series:
Labyrint (2015) (serie)
Zdivočelá země (1997) (serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serie)
Igor Chmela
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Podezření (2022) (serie)
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Jiří Štěpnička
Groot Brittanië
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Z hříček o královnách (1994) (serie)
David Gránský
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vyprávěj (2009) (serie)
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serie)
Marika Procházková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Okresní přebor (2010) (serie)
Vodník (2019) (serie)
Trpaslík (2017) (serie)
Ondřej Rychlý
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vyprávěj (2009) (serie)
Trapasy (2007) (serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serie)
Petr Konáš
Tsjechoslowakije
De beste series:
Zdivočelá země (1997) (serie)
Policie Modrava (2011) (serie)
Šéfka (2022) (serie)
Sandra Nováková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serie)
Kancelář Blaník (2014) (serie)
Lenka Termerová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Jan Urban
Tsjechoslowakije
De beste series:
Vyprávěj (2009) (serie)
Ohnivý kuře (2016) (serie)
Sestřičky Modrý kód (2020) (serie)
Roman Skamene
Tsjechoslowakije
De beste series:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serie)
Pustina (2016) (serie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Kateřina Holánová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ochránce (2021) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serie)
Ivo Novák
Tsjechoslowakije
De beste series:
Devadesátky (2022) (serie)
Genius (2017) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Radek Jiříček
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Spravedlnost (2017) (serie)
Táta v nesnázích (2023) (serie)
Barbora Vacková
De beste series:
Sestřičky Modrý kód (2020) (serie)
Modrý kód (2017) (serie)
Jan Španbauer
Tsjechoslowakije
De beste series:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serie)
#martyisdead (2019) (serie)
Svět pod hlavou (2017) (serie)
Adam Langer
Tsjechië
De beste series:
Totems (2022) (serie)
Král Šumavy: Fantom temného kraje (2022) (serie)
Pan profesor (2021) (serie)
Pavel Hasmuk
De beste series:
Místo zločinu Ostrava (2020) (serie)
Bohéma (2017) (serie)
Znamení koně (2011) (serie)
Irena Hrubá
De beste series:
Kriminálka Anděl (2008) (serie)
1. MISE (2021) (serie)
Modrý kód (2017) (serie)