Artiesten
Vlastimil Harapes
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (Tv-film)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (Tv-film)
Marketa Lazarová (1967)
Hana Zagorová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Ztracený v O2 aréně (2020) (concert)
Hitparáda 60. let (2008) (muziekvideo)
Jiří Suchý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Semafor - Největší hity (2005) (compilatievideo)
Jiří Suchý: Recitál 1964/2019 (2019) (concert)
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (concert)
Jitka Molavcová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Amadeus (1984)
Skřivánci na niti (1969)
Michal Tučný - Fidlej a hraj (2008) (compilatievideo)
Václav Kopta
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sněženky a machři (1982)
Občanský průkaz (2010)
Koncert pro Martu (2022) (concert) - presentator
Dagmar Pecková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Bandité (1984) (Tv-film)
10 let s ČT art (2023) (concert)
Carmen Y Carmen (2020) (toneelregistratie)
Leona Machálková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dracula (1996) (toneelregistratie)
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Šakalí léta (1993)
Lucie Černíková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Semafor „60“ (2020) (concert)
Společník (2003) (Tv-film)
Tři životy (2007) (Tv-film)
Sylva Kamenická
Beste films:
Tajemství Ocelového města (1978)
Den pro mou lásku (1976)
Jak se točí Rozmarýny (1977)
Zora Ulla Keslerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Skalpel, prosím (1985)
Fešák Hubert (1984)
Perinbaba (1985)
Martin France
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vrať se do hrobu! (1989)
Dlouhá míle (1989) (serie)
Zlatý Slavík 1989 (1990) (concert)
Petr Martinák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Princ Mamánek (2022)
Na Brusel, Vávro! Na Brusel! (2009) (toneelregistratie)
Pánská jízda (2004)
Zdena Studenková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Divadelná komédia (1994) (toneelregistratie)
LENI (2015) (toneelregistratie)
S tebou mě baví svět (1982)
Hana Talpová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Světáci (1969)
Skřivánci na niti (1969)
Dařbuján a Pandrhola (1959)
Veronika Žilková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Česká soda (1998)
Ochránce (2021) (serie)
Deskový statek (2008) (toneelregistratie)
Marcela Březinová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sedmikrásky (1966)
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Ezop (1969)
Klára Pollertová-Trojanová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vesničko má středisková (1985)
Podezření (2022) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Lukáš Bartuněk
Tsjechoslowakije