Seizoen(3) / Afleveringen(24)
-
Zapadnyj front (2010) - 8 afleveringen
-
Pervyy udar (2011) - 8 afleveringen
-
Severnyy front (2012) - 8 afleveringen
Acteurs
Pavel Trubiner
Sovjet-Unie
De beste series:
Chožděnije po mukam (2017) (serie)
Velikaja (2015) (serie)
Yuriy Itskov
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Brežněv (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Lyanka Gryu
Sovjet-Unie
De beste series:
The Americans (2013) (serie)
Šerlok Cholms (2013) (serie)
Blue Bloods (2010) (serie)
Evgeniy Ganelin
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Vladimir Gostyukhin
Sovjet-Unie
Лев Дуров
Sovjet-Unie
De beste series:
Sjemnadcať mgnovenij vesny (1973) (serie)
V ritme tango (2006) (serie)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serie)
Boris Shcherbakov
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Gosťja iz buduščego (1984) (serie)
Peter the Great (1986) (serie)
Artur Vakha
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Brežněv (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Игорь Головин
Sovjet-Unie
De beste series:
Jekatěrina (2014) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Oksana Bazilevich
Sovjet-Unie
De beste series:
Sparta (2016) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Brežněv (2005) (serie)
Филипп Азаров
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Mariya Gorban
Sovjet-Unie
De beste series:
Kuchňa (2012) (serie)
Otěl Eleon (2016) (serie)
Владимир Маслаков
Sovjet-Unie
De beste series:
Specnaz (2002) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Viktor Vybrienko
De beste series:
Brežněv (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Andrey Khitrin
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Sergey Koshonin
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Brežněv (2005) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Roman Ageev
Sovjet-Unie
De beste series:
Gibel imperii (2005) (serie)
Sparta (2016) (serie)
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Oleg Malyshev
Sovjet-Unie
Aleksandr Petrov
Sovjet-Unie
De beste series:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)
Šerlok Cholms (2013) (serie)
Dmitriy Podnozov
Sovjet-Unie
De beste series:
Ubojnaja sila (2000) (serie)
Velikaja (2015) (serie)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serie)