Regie:
Jitka NěmcováScenario:
Jitka MusilováCamera:
Juraj ŠajmovičMuziek:
Laco DecziActeurs:
Petra Jungmanová, Vladimír Dlouhý, David Prachař, Ondřej Sokol, Ilona Svobodová, Milena Dvorská, Jana Andresíková, Otakar Brousek st., Viktor Limr, Oldřich Vlček, Ludmila Zábršová-Molínová (meer)Acteurs
Petra Jungmanová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Brouk v hlavě (1998) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Koločava (2002) (toneelregistratie)
Vladimír Dlouhý
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Na dotek (2002) (toneelregistratie)
Už zase skáču přes kaluže (1970)
David Prachař
Tsjechoslowakije
Ondřej Sokol
Tsjechoslowakije
Beste films:
Devadesátky (2022) (serie)
Dámský krejčí (2012) (toneelregistratie)
Deskový statek (2008) (toneelregistratie)
Ilona Svobodová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Soudné sestry (2007) (toneelregistratie)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (toneelregistratie)
Brouk v hlavě (2002) (Tv-film)
Milena Dvorská
Tsjechoslowakije
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Vesničko má středisková (1985)
Byl jednou jeden král... (1954)
Jana Andresíková
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Světáci (1969)
The Joke (1968)
Kukačka v temném lese (1984)
Otakar Brousek st.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Viktor Limr
Tsjechoslowakije
Beste films:
Přes přísný zákaz dotýká se sněhu (2005) (toneelregistratie)
Ochránce (2021) (serie)
Návštěva staré dámy (1999) (Tv-film)
Oldřich Vlček
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Rok na vsi (1995) (toneelregistratie)
Zadržitelný vzestup Arthura Uie (1979) (toneelregistratie)
Ludmila Zábršová-Molínová
Tsjechoslowakije
Beste films:
S Pydlou v zádech (1985) (toneelregistratie)
Myši patří do nebe (2021)
BrainStorm (2008) (Tv-film)
Zuzana Dřízhalová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Návštěva staré dámy (1999) (Tv-film)
Setkání s hvězdou (2011) (serie)
Alena Procházková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Gazdina roba (1992) (toneelregistratie)
Přišel na večeři (1981) (toneelregistratie)
Zbyněk Fric
Tsjechoslowakije
Beste films:
Oběti (1999) (serie)
Tři mušketýři (2005) (toneelregistratie)
Angelika (2007) (toneelregistratie)
Karel Bělohradský
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Kulový blesk (1978)
Adelheid (1969)
Jiří Dvořák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Brouk v hlavě (1998) (toneelregistratie)
Brouk v hlavě (2020) (toneelregistratie)
Zbojník (2023)
Martin Kolár
Tsjechoslowakije
Beste films:
Všechno nebo nic (1984)
Smrt mouchy (1976)
Brácha za všechny peníze (1978)
Karel Hovorka ml.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Muž v pozadí (1995) (serie)
Kulový blesk (1978)
Královský život otroka (1992) (Tv-film)
Lenka Šindelářová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Oběti (1999) (serie)
Den, kdy nevyšlo slunce (2001) (Tv-film)