Regie:
Jaroslav BalíkCamera:
Josef HanušMuziek:
Evžen IllínActeurs:
Václav Sloup, Jan Pivec, Rudolf Hrušínský, Slávka Budínová, Vlastimil Hašek, Jana Štěpánková, Rudolf Pellar, Jiří Bělohoubek, Viktor Maurer (meer)Samenvattingen(1)
In this adaptation of Josef Nesvadba's satirical short story the half-witted sixteen-year-old son of a Nazi rocket engineer proves to be a more skilful mathematician than his father. (Summer Film School)
Acteurs
Václav Sloup
Tsjechoslowakije
Beste films:
Gazdina roba (1992) (toneelregistratie)
Romeo, Julie a tma (1959)
Marketa Lazarová (1967)
Jan Pivec
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Lišák Pseudolus (1960) (Tv-film)
Malér (1965) (Tv-film)
Lucerna (1967) (Tv-film)
Rudolf Hrušínský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vyšší princip (1960)
Obecná škola (1991)
Cesta do hlubin študákovy duše (1939)
Slávka Budínová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Uit berekening (1968) (serie)
Kolya (1996)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Vlastimil Hašek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Uit berekening (1968) (serie)
Údolí včel (1967)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Jana Štěpánková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Přišel na večeři (1981) (toneelregistratie)
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Na útěku (2012) (toneelregistratie)
Rudolf Pellar
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sen noci svatojánské (1959)
Princ a chuďas (1971) (Tv-film)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Jiří Bělohoubek
Beste films:
Ďáblova past (1961)
Spanilá jízda (1963)
Zlaté kapradí (1963)
Viktor Maurer
Tsjechoslowakije
Beste films:
Amadeus (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
Světáci (1969)
Lubomír Tlalka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Adelheid (1969)
Kalamita (1980)
Křehké vztahy (1979)
Zdena Hadrbolcová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Slavnosti sněženek (1983)
Páni kluci (1975)
Romeo a Julie na konci listopadu (1971) (Tv-film)
Jan Pohan
Tsjechoslowakije
Beste films:
Amadeus (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (Tv-film)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Jan Teplý st.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Ucho (1970)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Miroslav Abrahám
Tsjechoslowakije
Beste films:
Waterloo (1967) (Tv-film)
Ikarie XB 1 (1963)
Fantom Morrisvillu (1966)
Alena Bradáčová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Happy End (1967)
Marketa Lazarová (1967)
Svatba jako řemen (1967)
Štěpán Bulejko
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Vyšší princip (1960)
Ghetto Terezin (1948)
Zítra vstanu a opařím se čajem (1977)
Josef Koza
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Po stopách krve (1969)
Černý Petr (1963)
Oleg Reif
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dařbuján a Pandrhola (1959)
„Pane, vy jste vdova!“ (1970)
Alena (1947)