Regie:
Alois MüllerScenario:
Milan CaisCamera:
Jaromír ZaoralMuziek:
Ladislav MatějkaActeurs:
Tomáš Jirman, Alexej Pyško, Jana Janěková, Miloslav Čížek, František Řehák, Václav Antoš, Karel Vochoč, Július Vašek, Ivan Dědeček, Lenka Kucharská, Stanislav Tříska, Alois Müller, Petr Vaněk (meer)Acteurs
Tomáš Jirman
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Zátopek (2021)
Udělení milosti se zamítá (2002) (Tv-film)
Alexej Pyško
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sluha dvou pánů (2000) (toneelregistratie)
Vrchní, prchni! (1980)
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (Tv-film)
Jana Janěková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Pouta (2009)
Bludičky (2010) (Tv-film)
Miloslav Čížek
Beste films:
Devadesátky (2022) (serie)
Návštěva z vesmíru (1977) (Tv-film)
Četnické humoresky (2001) (serie)
František Řehák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Na samotě u lesa (1976)
Vynález zkázy (1958)
Slavnosti sněženek (1983)
Václav Antoš
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Marketa Lazarová (1967)
Kamenný řád (1975) (serie)
Únosy bez výkupného (1983) (Tv-film)
Karel Vochoč
Tsjechoslowakije
Beste films:
Všichni dobří rodáci (1968)
Návštěva z vesmíru (1977) (Tv-film)
Kamenný řád (1975) (serie)
Július Vašek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sváko Ragan (1976) (Tv-film)
Medená veža (1970)
Balada o siedmich obesených (1968) (Tv-film)
Ivan Dědeček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Únosy bez výkupného (1983) (Tv-film)
Zemřeš, kdy budeme chtít (1988) (Tv-film)
Principálka (1986) (Tv-film)
Lenka Kucharská
Tsjechoslowakije
Beste films:
Principálka (1986) (Tv-film)
Jsou určité hranice (1986) (Tv-film)
Opera ve vinici (1981)
Stanislav Tříska
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Jankove hračky (1984) (Tv-film)
Requiem pro panenku (1991)
Alois Müller
Tsjechoslowakije
Beste films:
Bláznova kronika (1964)
Kamenný řád (1975) (serie)
Košilka (1974) (Tv-film)
Petr Vaněk
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Věčný tulák (1990) (Tv-film)
Stavy rachotí (1983) (serie)
Jan Miller
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Herec (1988) (Tv-film)
Zastihla mě noc (1985)
Tvář za oknem (1985) (Tv-film)
Jana Postlerová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Stíny horkého léta (1977)
Kamenný řád (1975) (serie)
Der Lebensborn - Pramen života (2000)
Jana Lukešová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Zemřeš, kdy budeme chtít (1988) (Tv-film)
Tvář za oknem (1985) (Tv-film)
Píšťaličko, otloukej se (1988) (Tv-film)
Jaroslava Vysloužilová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Všichni dobří rodáci (1968)
Ať žije republika (1965)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Irena Rozsypalová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Arrowsmith (1997) (serie)
Tvář za oknem (1985) (Tv-film)
Mimořádný případ (1989) (Tv-film)
Stanislav Malý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Udělení milosti se zamítá (2002) (Tv-film)
Únosy bez výkupného (1983) (Tv-film)
Zemřeš, kdy budeme chtít (1988) (Tv-film)
Luboš Ondráček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Udělení milosti se zamítá (2002) (Tv-film)
Pět mrtvých psů (2016) (serie)