Artiesten
Sandra Pogodová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Blboun (2001) (toneelregistratie)
Nejasná správa o konci sveta (1997)
Pátek čtrnáctého (2003) (Tv-film)
Štefan Skrúcaný
Tsjechoslowakije
Beste films:
Koncert pre Jara Filipa (2001) (concert)
Legenda o rytieroch zo Sitna - Viva zbor! (2013) (toneelregistratie)
Modrá ruža (1996) (Tv-film)
Michal Kavalčík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Komici s.r.o. v Lucerně (2016) (toneelregistratie)
Po čem muži touží 2 (2022)
Zlatník Ondra (1995) (Tv-film)
Heidi Janků
Tsjechoslowakije
Beste films:
Legenda Zdeněk Borovec (2022) (concert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concert)
F.T. na cestách (1988)
Daniel Rous
Tsjechoslowakije
Beste films:
Devadesátky (2022) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
The Scarlet Pimpernel (1999) (serie)
Kateřina Macháčková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Scapinova šibalství (1980) (Tv-film)
Rusalka (1975) (Tv-film)
Netopýr (1981) (Tv-film)
Otakar Brousek ml.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Záhada (2011) (toneelregistratie)
Blboun (2001) (toneelregistratie)
Oldřich Navrátil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Dívčí válka (1991) (toneelregistratie)
Všichni moji blízcí (1999)
Kateřina Brožová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Gazdina roba (1992) (toneelregistratie)
Poprask na laguně (1996) (toneelregistratie)
Jacobowski a plukovník (1998) (toneelregistratie)
Stanislav Hložek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pocta Haně Zagorové (2024) (concert)
Vánoční koncert Hany Zagorové (2000) (concert)
Plaváček (1986) (Tv-film)
Pavel Trávníček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Petr Kolář
Tsjechoslowakije
Beste films:
Johanka z Arku (2003) (toneelregistratie)
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Tři mušketýři (2005) (toneelregistratie)
Miroslav Žbirka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (concert)
Miro Žbirka: 40 let na scéně (2020) (concert)
Hity 89 (1989) (concert)
Bohuš Matuš
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dracula (1996) (toneelregistratie)
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Monte Cristo (2002) (toneelregistratie)
Karel Zima
Tsjechoslowakije
Beste films:
České století (2013) (serie)
Udělení milosti se zamítá (2002) (Tv-film)
...a bude hůř (2007)
Jarmil Škvrna
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Okresní přebor - Poslední zápas Pepika Hnátka (2012)
Nevinné lži (2013) (serie)
Ivanka Devátá
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (toneelregistratie)
Nezralé maliny (1980) (Tv-film)
Nejlepší ženská mého života (1968)
Ilona Csáková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (concert)
Karel Svoboda 80 (2018) (concert)
Ivan Vyskočil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Revizor (1971) (toneelregistratie)
Smrt krásných srnců (1986)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Josef Carda
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ochránce (2021) (serie)
Jakub a jeho pán (2014) (toneelregistratie)
La Dame d'Izieu (2007) (Tv-film)