Regie:
Lenka WimmerováScenario:
Markéta BidlasováCamera:
Václav TlapákMuziek:
Lumír HrmaActeurs:
Zuzana Stivínová, Igor Chmela, Johanna Tesařová, Vendy Hájková, Kašpar Juráček, Jana Plodková, Lubor Šplíchal, Jan Vápeník, René Šmotek, Alena Sasínová-Polarczyk, Norbert Lichý (meer)Samenvattingen(1)
Due to illness, Jana decides to move with her family to a rural cottage to improve her health in the countryside. A local farmer persuades her to take up goat herding and Jana soon succumbs to the charms of the country and animal keeping. But her two teenagers are far less excited, missing the bustle of the city. Zuzana Stivínová in Lenka Wimmerová's TV film about a rediscovered joy of life and an illness being a chance to change one's life rather than the end. (Finále Plzeň)
(meer)Acteurs
Zuzana Stivínová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Černí baroni (1992)
Specialita šéfkuchaře (1999) (Tv-film)
Ztracená brána (2012) (serie)
Igor Chmela
Tsjechoslowakije
Beste films:
Oblomov (2002) (toneelregistratie)
Král Lear (2003) (toneelregistratie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Johanna Tesařová
Oostenrijk
Beste films:
Slavnosti sněženek (1983)
Rok na vsi (1995) (toneelregistratie)
Návštěva z vesmíru (1977) (Tv-film)
Vendy Hájková
Tsjechië
Beste films:
Kozy léčí (2017) (Tv-film)
Kašpar Juráček
Beste films:
Kozy léčí (2017) (Tv-film)
Jana Plodková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)
Němá tajemství (2023)
Empties (2007)
Lubor Šplíchal
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sedm schodů k moci (2023) (serie)
Empties (2007)
Poslední závod (2022)
Jan Vápeník
Tsjechoslowakije
Beste films:
Devadesátky (2022) (serie)
Metanol (2018) (Tv-film)
Figarova svatba (2012) (toneelregistratie)
René Šmotek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Devadesátky (2022) (serie)
S nadějí i bez ní (2014) (toneelregistratie)
Želary (2003)
Alena Sasínová-Polarczyk
Tsjechoslowakije
Beste films:
Slyšení (2017) (toneelregistratie)
S nadějí i bez ní (2014) (toneelregistratie)
Ráno po tom (2019) (toneelregistratie)
Norbert Lichý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sluha dvou pánů (1999) (toneelregistratie)
Ve stínu (2012)
Rédl (2018) (serie)
Miroslava Georgievová
Beste films:
Kozy léčí (2017) (Tv-film)
Zuzana Truplová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hořící keř (2013) (Tv-film)
S nadějí i bez ní (2014) (toneelregistratie)
Ruská zavařenina (2015) (toneelregistratie)
Vladimír Čapka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sluha dvou pánů (1999) (toneelregistratie)
Doktor Faustus (2016) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Vladislav Georgiev
Tsjechoslowakije
Beste films:
Slyšení (2017) (toneelregistratie)
S nadějí i bez ní (2014) (toneelregistratie)
Dukla 61 (2018) (Tv-film)
Lukáš Bouzek
Beste films:
Karel, já a ty (2019)
Kozy léčí (2017) (Tv-film)
Slunečná (2020) (serie)
Přemysl Bureš
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Evžen Oněgin (2009) (toneelregistratie)
Ochránce (2021) (serie)
Marek Cisovský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Devadesátky (2022) (serie)
Slyšení (2017) (toneelregistratie)
S nadějí i bez ní (2014) (toneelregistratie)
Halka Jeřábek Třešňáková
Tsjechoslowakije