Familie
Tsjechoslowakije,
1989, 39 min
Regie:
Vladimír ŠtricScenario:
Gustáv MurínCamera:
Milan HomolkaActeurs:
Martin Zatovič, Ján Topľanský, Zuzana Dančiaková, Katarína Orbánová, Teodor Piovarči, Igor Čilík, Branislav Polák, Michal Rovňák, Paľo Janík ml., Petra Palevičová, Ela Lehotská, Elena Podzámska (meer)Acteurs
Martin Zatovič
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jankove hračky (1984) (Tv-film)
Nevera po slovensky (1980)
A pobežím až na kraj sveta (1979)
Ján Topľanský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Za mestskými múrmi: Obeť (2000) (Tv-film)
Mačka domáca (1992) (Tv-film)
Za mestskými múrmi (1998) (serie)
Zuzana Dančiaková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Requiem pro panenku (1991)
Variácie slávy (1991) (Tv-film)
Malý somár na dne duše (1989) (Tv-film)
Katarína Orbánová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Nepokojná láska (1975) (serie)
Straty a nálezy (1974) (serie)
Jennie Gerhardtová (1979) (Tv-film)
Teodor Piovarči
Tsjechoslowakije
Beste films:
Boxer a smrť (1962)
Tisícročná včela (1983)
Raz, dva, tri (1985) (Tv-film)
Igor Čilík
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Tisícročná včela (1983)
Balada o siedmich obesených (1968) (Tv-film)
Kubo (1965) (Tv-film)
Branislav Polák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Reverend (1989) (Tv-film)
Konec velkých prázdnin (1996) (serie)
Cyril a Metoděj – Apoštolové Slovanů (2013)
Michal Rovňák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Nesmrteľní (2010) (serie)
Vlakári (1988)
Spoveď (1994) (Tv-film)
Paľo Janík ml.
Beste films:
Novinári (1989) (Tv-film)
Tlstibáb (1977) (Tv-film)
Muž nie je žiadúci (1983)
Petra Palevičová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Albert, Albert (1995) (Tv-film)
The Three Musketeers (1993)
Orest z rodu čarodejníkov (2010) (Tv-film)
Ela Lehotská
Tsjechoslowakije
Beste films:
La Dame d'Izieu (2007) (Tv-film)
The Teacher (2016)
Ostrým nožom (2019)
Elena Podzámska
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jozef Mak (1996) (toneelregistratie)
Colette (2013)
Sojky v hlave (1983)
Erik Jamrich
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Jedenáste prikázanie (1977) (serie)
Explózia (1982) (Tv-film)
Michal Vašečka
Beste films:
Zlatná krajina (1985) (Tv-film)
Juraj Vilikovský
Beste films:
Príbuzní ľudia (1988) (Tv-film)