Afleveringen(15)
-
Škoda lásky (S01E01)
-
Májová romance doktora Mráze (S01E02)
-
Manželka (S01E03)
-
Úspěšný lov (S01E04)
-
Mokré tričko (S01E05)
-
Maruška (S01E06)
-
Vzpomínky (S01E07)
-
Diamantová svatba (S01E08)
-
Družička (S01E09)
-
Přirozený talent (S01E10)
-
Pravda (S01E11)
-
S jedním uchem na veselo (S01E12)
-
Hrdina (S01E13)
-
Situace v kuchyni (S01E14)
-
Dobrodružství (S01E15)
Acteurs
Karel Gott
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Devadesátky (2022) (serie) - a.b.
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (serie)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (serie)
Zora Poulová Valchařová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ochránce (2021) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Dabing Street (2018) (serie)
Petr Píša
Tsjechoslowakije
De beste series:
Škoda lásky (2013) (serie)
Eva Holubová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Pustina (2016) (serie)
Historky od krbu (1994) (serie)
Volha (2023) (serie)
Karel Šíp
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Hospoda (1996) (serie)
Škoda lásky (2013) (serie)
Jiří Fero Burda
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ochránce (2021) (serie)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serie)
Historky od krbu (1994) (serie)
Jan Adam
De beste series:
My z konce světa (1975) (serie)
Škoda lásky (2013) (serie)
Veronika Řeháková
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (serie)
Škoda lásky (2013) (serie)
Lubor Novotný
De beste series:
Kukačky (2021) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie)
Tereza Hálová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Až po uši (2014) (serie)
Škoda lásky (2013) (serie)
Kriminálka Anděl (2008) (serie)
Charlotte Ella Gottová
Tsjechië
De beste series:
Škoda lásky (2013) (serie)
Tomáš Töpfer
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Ztracená brána (2012) (serie)
Hana Seidlová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Jak si nepodělat život (2019) (serie)
Marika Procházková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Okresní přebor (2010) (serie)
Vodník (2019) (serie)
Trpaslík (2017) (serie)
Anna Polívková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Až po uši (2014) (serie)
Malvína Pachlová
Tsjechoslowakije
Lucie Juřičková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Ochránce (2021) (serie)
Bez vědomí (2019) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Martin Zahálka
Tsjechoslowakije
De beste series:
Muž v pozadí (1995) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rapl (2016) (serie)
Marta Richterová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Linda Rybová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Božena (2021) (serie)
Maigret (1991) (serie)
Národní házená (2022) (serie)