Artiesten
Miroslav Donutil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sluha dvou pánů (2000) (toneelregistratie)
Pelíšky (1999)
Sluha dvou pánů (2010) (toneelregistratie)
František Filip
Tsjechoslowakije
Iva Janžurová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Ikarův pád (1977) (Tv-film)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (Tv-film)
Jiřina Bohdalová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dům na nebesích (1984) (toneelregistratie)
Těžká Barbora (1960) (toneelregistratie)
Pohádky pod sněhem (1985)
Gustav Oplustil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Skřivánci na niti (1969)
Svatba jako řemen (1967)
Pension pro svobodné pány (1967)
Lubomír Lipský st.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Charleyova teta (1969) (toneelregistratie)
Byl jednou jeden král... (1954)
Sváko Ragan (1976) (Tv-film)
Ladislav Trojan
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vrchní, prchni! (1980)
Smrt krásných srnců (1986)
Blboun (2001) (toneelregistratie)
Jan Skopeček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vyšší princip (1960)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Jiří Suchý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Semafor - Největší hity (2005) (compilatievideo)
Jiří Suchý: Recitál 1964/2019 (2019) (concert)
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (concert)
Pavlína Filipovská
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Semafor - Největší hity (2005) (compilatievideo)
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (toneelregistratie)
Člověk z půdy (1961) (toneelregistratie)
Yvetta Simonová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hitparáda 60. let (2008) (muziekvideo)
Komedie s Klikou (1964)
V hlavní roli Oldřich Nový (1980)
Yvonne Přenosilová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Waldemar a Olga opět v Lucerně (1990) (concert)
Hitparáda 60. let (2008) (muziekvideo)
Dita Saxová (1967)
Martina Menšíková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Variácie slávy (1991) (Tv-film)
Bludičky (2010) (Tv-film)
Marek Brodský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Mňága - Happy End (1996)
Zlá krev (1986) (serie)
Otakar Brousek ml.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Záhada (2011) (toneelregistratie)
Blboun (2001) (toneelregistratie)
Tereza Kostková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
La Dame d'Izieu (2007) (Tv-film)
Ženy v běhu (2019)
Michal Novotný
Tsjechoslowakije
Beste films:
Devadesátky (2022) (serie)
Brouk v hlavě (2020) (toneelregistratie)
Famílie (2010) (toneelregistratie)
Gabriela Osvaldová
Tsjechoslowakije
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Anděl Páně 2 (2016)
Anděl Páně (2005)
Monika Absolonová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dracula (1996) (toneelregistratie)
Pocta muzikálům (2017) (concert)
Malý princ (2018) (toneelregistratie)
Roman Vojtek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Volha (2023) (serie)
Babylon (2002) (toneelregistratie)
Devatenáct klavírů (2008) (Tv-film)