Artiesten
Aleš Háma
Tsjechoslowakije
Beste films:
Operace Silver A (2007) (Tv-film)
Periferie (1996) (Tv-film)
Vůně vanilky (2001) (Tv-film)
Jakub Wehrenberg
Tsjechoslowakije
Beste films:
Báječná léta pod psa (1997)
Oběti (1999) (serie)
Hidden in Silence (1996) (Tv-film)
Jiřina Bohdalová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dům na nebesích (1984) (toneelregistratie)
Těžká Barbora (1960) (toneelregistratie)
Pohádky pod sněhem (1985)
Adolf Born
Tsjechoslowakije
Josef Dvořák
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
S Pydlou v zádech (1985) (toneelregistratie)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Hřbitov pro cizince (1991) (Tv-film)
Věra Jordánová
Tsjechoslowakije
Hana Maciuchová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Dům na nebesích (1984) (toneelregistratie)
Mnoho povyku pro nic (1972) (toneelregistratie)
Petr Skoumal
Tsjechoslowakije
Beste films:
Revizor (1971) (toneelregistratie)
Nezbedný bakalář (1946)
Vyžilý Boudník (1991)
Helena Štáchová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
To nejlepší z večerníčků (2004) (compilatievideo)
Dějiny kontra Spejbl (1984) (toneelregistratie)
Hurvínek a zrcadlo (2004) (toneelregistratie)
Ivo Šmoldas
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Kolotoč (2007) (Tv-film)
Nejlepší trapasy (2013) (serie)
Karel Šíp
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Vrchní, prchni! (1980)
Homolka a tobolka (1972)
Helena Vondráčková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pohádka o Honzíkovi a Mařence (1980)
Šíleně smutná princezna (1968)
Zlatý slavík 1973 (1974) (concert)
Ondřej Hejma
Tsjechoslowakije
Beste films:
Karel Gott 70 (2009) (concert)
Lukáš Pavlásek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Myši patří do nebe (2021)
Občanský průkaz (2010)
Korunní princ (2015) (Tv-film)
Sandra Pogodová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Blboun (2001) (toneelregistratie)
Nejasná správa o konci sveta (1997)
Pátek čtrnáctého (2003) (Tv-film)
Monika Absolonová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dracula (1996) (toneelregistratie)
Pocta muzikálům (2017) (concert)
Malý princ (2018) (toneelregistratie)
Jaroslav Uhlíř
Tsjechoslowakije
Beste films:
Karel Gott v Lucerně (1982) (concert)
Koncert Petry Janů (1987) (concert)
Miroslav Horníček 100 (2018) (toneelregistratie)
Vojtěch Bernatský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Otesánek (2000)
Marek Eben
Tsjechoslowakije
Beste films:
45 let Ypsilonky (2011) (toneelregistratie)
Praha stověžatá (2016) (toneelregistratie)
Arabesky (1987) (Tv-film)