Regie:
Jaroslav BrabecCamera:
Petr KoblovskýActeurs:
Marie Málková, David Švehlík, Oldřich Vlach, Jitka Smutná, Lenka Vlasáková, Jaroslava Obermaierová, Svatopluk Skopal, Jan Vlasák, Jana Pidrmanová, Jan Vondráček, Jan Novotný, Pavel Nečas (meer)Acteurs
Marie Málková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Rána z milosti (2005) (Tv-film)
Commedia finita (2023) (toneelregistratie)
Hodný chlapec (2004) (Tv-film)
David Švehlík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Král Lear (2003) (toneelregistratie)
Operace Silver A (2007) (Tv-film)
Ve stínu (2012)
Oldřich Vlach
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Periferie (2017) (toneelregistratie)
Obecná škola (1991)
Vesničko má středisková (1985)
Jitka Smutná
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Rok na vsi (1995) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Lenka Vlasáková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ochránce (2021) (serie)
Udělení milosti se zamítá (2002) (Tv-film)
Lea (1996)
Jaroslava Obermaierová
Tsjechoslowakije
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Lucerna (1967) (Tv-film)
Svatopluk Skopal
Tsjechoslowakije
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Gazdina roba (1992) (toneelregistratie)
Jan Vlasák
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Tichá bolest (1990)
Merlin aneb Pustá zem (1988) (toneelregistratie)
Noc rozhodnutí (1993) (Tv-film)
Jana Pidrmanová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Ztracená brána (2012) (serie)
Manon Lescaut (2021)
Jan Vondráček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (toneelregistratie)
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka (2002) (toneelregistratie)
Lhář (2005) (toneelregistratie)
Jan Novotný
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sluha dvou pánů (2000) (toneelregistratie)
Sluha dvou pánů (2010) (toneelregistratie)
Král Lear (2003) (toneelregistratie)
Pavel Nečas
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Tři sestry (2010) (toneelregistratie)
Čaj u královny (2008) (toneelregistratie)
Michaela Tomešová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Die Dasslers - Pioniere, Brüder und Rivalen (2015) (Tv-film)
Šejdrem (2008) (Tv-film)
Den dobrých skutků (2001) (Tv-film)
Daniel Fikejz
Tsjechoslowakije
Beste films:
Aplaus (2012) (Tv-film)
Marie Spurná
Tsjechoslowakije
Beste films:
Slavnosti sněženek (1983)
Nevinné lži (2013) (serie)
Zázrak v černém domě (2008) (toneelregistratie)
Radka Rüster
Beste films:
Hop nebo trop (2004) (serie)
Aplaus (2012) (Tv-film)
Miloslav Tichý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Oktopus (2023) (serie)
Cesta do tmy (2023) (Tv-film)
Aplaus (2012) (Tv-film)
Martin Preiss
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Ztracená brána (2012) (serie)
České století (2013) (serie)
Michal Kern
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ženy v pokušení (2010)
Přišla v noci (2023)
Láska je láska (2012)
Jaromír Meduna
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Popel a pálenka (2001) (toneelregistratie)
Zločin v Polné (2016) (Tv-film)