Regie:
Peter OpálenýScenario:
Viera Mikulášová-ŠkridlováCamera:
Marián MinárikMuziek:
Miroslav NemecActeurs:
Ľubomír Paulovič, Dušan Blaškovič, Eva Rysová, Eva Krížiková, Július Satinský, Hana Letková Gajdošová, Anna Šulajová, Hana Kováčiková, Zita Furková, Vladimír Černý, Miroslav Noga, Peter Debnár (meer)Acteurs
Ľubomír Paulovič
Tsjechoslowakije
Beste films:
Divadelná komédia (1994) (toneelregistratie)
LENI (2015) (toneelregistratie)
Henrich IV. (1987) (toneelregistratie)
Dušan Blaškovič
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sváko Ragan (1976) (Tv-film)
Červené víno (1976) (Tv-film)
Henrich IV. (1987) (toneelregistratie)
Eva Rysová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Portrét Doriana Graya (1969) (Tv-film)
Staroružová dráma (1989) (Tv-film)
Prípad jasnovidca Hanussena (1969) (Tv-film)
Eva Krížiková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pštrosí večierok (1969) (Tv-film)
Červené víno (1976) (Tv-film)
Henrich IV. (1987) (toneelregistratie)
Július Satinský
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Vesničko má středisková (1985)
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (Tv-film)
Tři veteráni (1983)
Hana Letková Gajdošová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Mesiac na dedine (1981) (toneelregistratie)
Mojmír II. (1981) (Tv-film)
Barón (1989) (Tv-film)
Anna Šulajová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Život bez konca (1982) (serie)
Ťapákovci (1977) (Tv-film)
Strašidla z Vikýře (1987)
Hana Kováčiková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Balada o siedmich obesených (1968) (Tv-film)
Portrét Doriana Graya (1969) (Tv-film)
Raz, dva, tri (1985) (Tv-film)
Zita Furková
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Gazdova krv (2014) (toneelregistratie)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Vladimír Černý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sváko Ragan (1976) (Tv-film)
Tisícročná včela (1983)
Jánošík I., II. (1963)
Miroslav Noga
Tsjechoslowakije
Beste films:
Gazdova krv (2014) (toneelregistratie)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (concert)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Peter Debnár
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Majster kat (1966)
Ľudmila Mandžárová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Prázdniny u starej mamy (1976) (Tv-film)
Eygletiérovci (1986) (Tv-film)
Slečna z Maxima (1992) (Tv-film)
František Dibarbora
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (Tv-film)
Pštrosí večierok (1969) (Tv-film)
Šíleně smutná princezna (1968)
Igor Čilík
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Tisícročná včela (1983)
Balada o siedmich obesených (1968) (Tv-film)
Kubo (1965) (Tv-film)
Vladimír Kostovič
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tisícročná včela (1983)
Červené víno (1976) (Tv-film)
Štyridsaťštyri (1957)
Ivan Letko
Tsjechoslowakije
Beste films:
Živý bič (1966) (Tv-film)
Mastný hrniec (1991) (Tv-film)
Otec (1994) (Tv-film)
Slávo Drozd
Tsjechoslowakije
Beste films:
Medená veža (1970)
Hernani (1967) (Tv-film)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (Tv-film)