Artiesten
Boris Filan
Tsjechoslowakije
Marian Labuda
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Vesničko má středisková (1985)
Všichni moji blízcí (1999)
Raz, dva, tri (1985) (Tv-film)
Zdeněk Svěrák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dobytí severního pólu (2006) (toneelregistratie)
Záskok (1997) (toneelregistratie)
Dobytí severního pólu (1987) (toneelregistratie)
Eva Máziková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pacho, hybský zbojník (1975)
Posledný bohém - Karol Duchoň 70 (2020) (concert)
Smršť (2024)
Peter Lipa
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
V slepých uličkách (2015) (concert)
Miliónový chlap (1987) (Tv-film)
Evanjelium o Márii (1992) (toneelregistratie)
Michal Dočolomanský
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (Tv-film)
Na skle maľované (1980) (Tv-film)
Sváko Ragan (1976) (Tv-film)
Stanislav Štepka
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Vygumuj a napíš (1996) (toneelregistratie)
Tata (2000) (toneelregistratie)
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Kamila Magálová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Divadelná komédia (1994) (toneelregistratie)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Chrobák v hlave (2014) (toneelregistratie)
Radoslav Brzobohatý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Lucerna (1967) (Tv-film)
Všichni dobří rodáci (1968)
Marián Zednikovič
Tsjechoslowakije
Beste films:
Raz, dva, tri (1985) (Tv-film)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Naši synovia (1975) (serie)
Július Satinský
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Vesničko má středisková (1985)
Lasica & Satinský a hostia: Soirée (1968) (Tv-film)
Tři veteráni (1983)
Jiřina Bohdalová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dům na nebesích (1984) (toneelregistratie)
Těžká Barbora (1960) (toneelregistratie)
Pohádky pod sněhem (1985)
Katarína Kolníková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Človečina (1973) (toneelregistratie)
Ženské oddelenie (1991) (Tv-film)
Tichá radosť (1985)
Zdena Studenková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Divadelná komédia (1994) (toneelregistratie)
LENI (2015) (toneelregistratie)
S tebou mě baví svět (1982)
Ján Melkovič
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Vygumuj a napíš (1996) (toneelregistratie)
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Ako som vstúpil do seba (1999) (toneelregistratie)
Juraj Herz
Tsjechoslowakije
Beste films:
Obchod na korze (1965)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Emil Horváth ml.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Na kometě (1970)
Henrich IV. (1987) (toneelregistratie)
Demeterovci (1976) (Tv-film)
Eva Krížiková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pštrosí večierok (1969) (Tv-film)
Červené víno (1976) (Tv-film)
Henrich IV. (1987) (toneelregistratie)
Ján Kroner ml.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Divadelná komédia (1994) (toneelregistratie)
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Mŕtvi učia živých (1983)
Richard Müller
Tsjechoslowakije
Beste films:
Koncert pre Jara Filipa (2001) (concert)
Hity 89 (1989) (concert)
Richard Müller, Adela Vinczeová: ONA A ON (2017) (concert)