Acteurs
Jaromír Dulava
Tsjechoslowakije
Beste films:
Česká soda (1998)
Dámský krejčí (2012) (toneelregistratie)
Černí baroni (1992)
Eva Holubová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pelíšky (1999)
Obecná škola (1991)
Tonda, Slávka a kouzelné světlo (2023)
Jaroslava Obermaierová
Tsjechoslowakije
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Kladivo na čarodějnice (1969)
Lucerna (1967) (Tv-film)
Petr Štěpánek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hamlet (1986) (toneelregistratie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Noc pastýřů (1993) (Tv-film)
Zlata Adamovská
Tsjechoslowakije
Beste films:
Obecná škola (1991)
Brouk v hlavě (2020) (toneelregistratie)
Brouk v hlavě (2002) (Tv-film)
Filip Renč
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kolya (1996)
Tmavomodrý svět (2001)
Requiem pro panenku (1991)
Lenka Kubálková
Beste films:
Fantaghirò (1991) (Tv-film)
Fantaghirò 2 (1992) (Tv-film)
Perníková věž (2002)
Monika A. Fingerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
České století (2013) (serie)
Zločin v Polné (2016) (Tv-film)
Pouta (2009)
David Matásek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Samotáři (2000)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Audience u královny (2021) (toneelregistratie)
Alexander Hemala
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Probudím se včera (2012)
Něžné vlny (2013)
Věra Kubánková
Tsjechoslowakije
Beste films:
La Planète sauvage (1973)
Válka vypukne po přestávce (1978) (toneelregistratie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Pavel Řezníček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smysl pro tumor (2024) (serie)
Ochránce (2021) (serie)
Záhadná paní Savageová (1997) (Tv-film)
Jaromír Meduna
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Popel a pálenka (2001) (toneelregistratie)
Zločin v Polné (2016) (Tv-film)
Jiří Kraus
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Adéla ještě nevečeřela (1978)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Igor Smržík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Kamenný řád (1975) (serie)
Městem chodí Mikuláš (1992) (Tv-film)
Jan Kašpar
Tsjechoslowakije
Beste films:
Záskok (1997) (toneelregistratie)
Dobytí severního pólu (1987) (toneelregistratie)
Dlouhý, široký a krátkozraký (2006) (toneelregistratie)
Petra Špindlerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ochránce (2021) (serie)
The Barber of Siberia (1998)
The Scarlet Pimpernel (1999) (serie)
Igor Chmela
Tsjechoslowakije
Beste films:
Oblomov (2002) (toneelregistratie)
Král Lear (2003) (toneelregistratie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Klára Apolenářová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Nenávist (1999) (Tv-film)
Prvok, Šampón, Tečka a Karel (2021)
Miroslav Šnajdr
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hřbitov pro cizince (1991) (Tv-film)
Rédl (2018) (serie)
I ve smrti sami (2004) (Tv-film)