Regie:
Miroslav SobotaScenario:
Jiří BednářCamera:
Peter BeňaActeurs:
Martin Dejdar, Aťka Janoušková, Vladimír Kratina, Magdaléna Gracerová-Chrzová, Jaroslav Sypal, Zdeněk Žák, Lubor Tokoš, Antonín Molčík, Petr Vacek, Jaroslav Kepka, Jan Skopeček, Olga Schmidtová (meer)Acteurs
Martin Dejdar
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (Tv-film)
Myši patří do nebe (2021)
Aťka Janoušková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Amadeus (1984)
Ať žijí duchové! (1977)
Černá slečna, slečna Černá (2002) (Tv-film)
Vladimír Kratina
Tsjechoslowakije
Beste films:
Metanol (2018) (Tv-film)
Brakýři (1983) (Tv-film)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serie)
Magdaléna Gracerová-Chrzová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Noc pastýřů (1993) (Tv-film)
Swing Kids (1993)
Vodník (2019) (serie)
Jaroslav Sypal
Tsjechoslowakije
Beste films:
Lotrando a Zubejda (1996)
Pásla kone na betóne (1982)
Klauni a vlastenci (1991) (Tv-film)
Zdeněk Žák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (toneelregistratie)
Návštěva z vesmíru (1977) (Tv-film)
Šťastlivec Sulla (1991) (Tv-film)
Lubor Tokoš
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Vynález zkázy (1958)
Smrt krásných srnců (1986)
Antonín Molčík
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Smrt si říká Engelchen (1963)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (Tv-film)
Kráva (1993)
Petr Vacek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Gobseck (1985) (Tv-film)
Saturnin (1994)
Ať žijí duchové! (1977)
Jaroslav Kepka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Periferie (2017) (toneelregistratie)
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Královská hra (1980) (Tv-film)
Jan Skopeček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vyšší princip (1960)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Olga Schmidtová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Anne Frank: The Whole Story (2001) (Tv-film)
Přísahám a slibuji (1990) (serie)
Rudolf Pellar
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sen noci svatojánské (1959)
Princ a chuďas (1971) (Tv-film)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Bohumil Vávra
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Adelheid (1969)
Karel Urbánek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Věc Makropulos (1970) (toneelregistratie)
Egyptologové (1974) (Tv-film)
Muži jdou ve tmě (1975) (Tv-film)
Petr Pospíchal
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Brakýři (1983) (Tv-film)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Jan Kuželka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Amadeus (1984)
Vrchní, prchni! (1980)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Hana Bažantová
Beste films:
Klára a dva páni (1994) (Tv-film)
Chladné srdce (1996) (Tv-film)
Marie Růžička (1994) (Tv-film)