Regie:
Petr SlavíkScenario:
Miroslav SovjákCamera:
Martin ČechMuziek:
Michal PavlíčekActeurs:
Miroslav Etzler, Vanda Hybnerová, Lucie Štěpánková, Bohumil Klepl, Lucie Šteflová, Lukáš Vaculík, David Novotný, Marko Igonda, Michal Pavlata, Tomáš Hanák, Andrej Hryc, Norbert Lichý (meer)Acteurs
Miroslav Etzler
Tsjechoslowakije
Beste films:
Rok na vsi (1995) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Myši patří do nebe (2021)
Vanda Hybnerová
Tsjechoslowakije
Lucie Štěpánková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Famílie (2010) (toneelregistratie)
Ochránce (2021) (serie)
Bohumil Klepl
Sovjet-Unie
Beste films:
Kde je láska, je i žárlivost (2011) (toneelregistratie)
Česká soda (1998)
Všichni moji blízcí (1999)
Lucie Šteflová
Tsjechië
Beste films:
Krev zmizelého (2006) (serie)
Marie Terezie (2017) (serie)
Krev zmizelého (2005)
Lukáš Vaculík
Tsjechoslowakije
David Novotný
Tsjechoslowakije
Beste films:
Oblomov (2002) (toneelregistratie)
Teremin (2010) (toneelregistratie)
Hořící keř (2013) (Tv-film)
Marko Igonda
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Krev zmizelého (2006) (serie)
Za mestskými múrmi (1998) (serie)
Michal Pavlata
Tsjechoslowakije
Beste films:
Operace Silver A (2007) (Tv-film)
Deskový statek (2008) (toneelregistratie)
Vracenky (1990)
Tomáš Hanák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Mlýny (1994) (toneelregistratie)
Kouř (1990)
Ztracená brána (2012) (serie)
Andrej Hryc
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (concert)
Norbert Lichý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sluha dvou pánů (1999) (toneelregistratie)
Ve stínu (2012)
Rédl (2018) (serie)
David Matásek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Samotáři (2000)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Audience u královny (2021) (toneelregistratie)
Jiří Wohanka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Soudné sestry (2007) (toneelregistratie)
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Páni kluci (1975)
Petr Meissel
Tsjechoslowakije
Beste films:
Muž v pozadí (1995) (serie)
Anne Frank: The Whole Story (2001) (Tv-film)
Kafka to taky neměl lehký (1992) (Tv-film)
Petr Pelzer
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Sluha dvou pánů (2000) (toneelregistratie)
Sluha dvou pánů (2010) (toneelregistratie)
Smrt krásných srnců (1986)
Petr Motloch
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Naši furianti (2006) (toneelregistratie)
Rédl (2018) (serie)
Karel Zima
Tsjechoslowakije
Beste films:
České století (2013) (serie)
Udělení milosti se zamítá (2002) (Tv-film)
...a bude hůř (2007)
Zdeněk Žák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (toneelregistratie)
Návštěva z vesmíru (1977) (Tv-film)
Šťastlivec Sulla (1991) (Tv-film)
Josef Carda
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ochránce (2021) (serie)
Jakub a jeho pán (2014) (toneelregistratie)
La Dame d'Izieu (2007) (Tv-film)