Regie:
Pavol HaspraCamera:
Marián MinárikMuziek:
Jozef MalovecActeurs:
Michal Dočolomanský, Soňa Valentová, František Zvarík, Peter Debnár, Rudolf Velický, Dušan Blaškovič, Eduard Bindas, Slávo Drozd, Mária Hájková, Vilma Jamnická, Eliška Müllerová (meer)Acteurs
Michal Dočolomanský
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (Tv-film)
Na skle maľované (1980) (Tv-film)
Sváko Ragan (1976) (Tv-film)
Soňa Valentová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kladivo na čarodějnice (1969)
Na skle maľované (1980) (Tv-film)
Portrét Doriana Graya (1969) (Tv-film)
František Zvarík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Obchod na korze (1965)
Na skle maľované (1980) (Tv-film)
Červené víno (1976) (Tv-film)
Peter Debnár
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Majster kat (1966)
Rudolf Velický
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Portrét Doriana Graya (1969) (Tv-film)
Štyridsaťštyri (1957)
Balada o Vojtovej Marine (1964) (Tv-film)
Dušan Blaškovič
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sváko Ragan (1976) (Tv-film)
Červené víno (1976) (Tv-film)
Henrich IV. (1987) (toneelregistratie)
Eduard Bindas
Tsjechoslowakije
Beste films:
Červené víno (1976) (Tv-film)
Jánošík I., II. (1963)
Raz, dva, tri (1985) (Tv-film)
Slávo Drozd
Tsjechoslowakije
Beste films:
Medená veža (1970)
Hernani (1967) (Tv-film)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (Tv-film)
Mária Hájková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Štyridsaťštyri (1957)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Jedenáste prikázanie (1977) (serie)
Vilma Jamnická
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Červené víno (1976) (Tv-film)
Jánošík I., II. (1963)
Kubo (1965) (Tv-film)
Eliška Müllerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Staroružová dráma (1989) (Tv-film)
Vánoce s Alžbětou (1968)
Takmer božský omyl (1985) (Tv-film)
Viera Štepová Radványiová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Medená veža (1970)
Boxer a smrť (1962)
Červené víno (1976) (Tv-film)
Božena Slabejová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Zhŕňajova nevesta (1978) (Tv-film)
Majster kat (1966)
Šťastie príde v nedeľu (1958)
Ria Paldiová
Eerste Slowaakse Republiek
Beste films:
Izrafel (1978) (Tv-film)
Tma (1969) (Tv-film)
Dvaja muži pod posteľou (1994) (Tv-film)
Magda Paveleková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sváko Ragan (1976) (Tv-film)
Vianočné oblátky (1977) (Tv-film)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Margita Žemlová
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Sváko Ragan (1976) (Tv-film)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Posledná bosorka (1957)
Gejza Slameň
Oostenrijk-Hongarije
Beste films:
Štyridsaťštyri (1957)
Polnoc bude o päť minút (1962) (Tv-film)
Dáždnik svätého Petra (1958)
Viliam Polónyi
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Rok na dedine (1967) (Tv-film)
Tisícročná včela (1983)