Regie:
Otakar KosekScenario:
Otakar KosekCamera:
Jaromír ZaoralMuziek:
Emil ViklickýActeurs:
Svatopluk Matyáš, Eva Jakoubková, Ivan Dědeček, Josef Karlík, Stanislav Tříska, Otakar Prajzner, Pavel Skřípal, Jiří Čapka, Milena Asmanová, Danuše Klichová, Naděžda Letenská, Ladislav Brückner (meer)Acteurs
Svatopluk Matyáš
Tsjechoslowakije
Beste films:
Nebeští jezdci (1968)
Všichni moji blízcí (1999)
Návštěva z vesmíru (1977) (Tv-film)
Eva Jakoubková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tisícročná včela (1983)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Hejtman z Kopníku (1983) (toneelregistratie)
Ivan Dědeček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Únosy bez výkupného (1983) (Tv-film)
Zemřeš, kdy budeme chtít (1988) (Tv-film)
Principálka (1986) (Tv-film)
Josef Karlík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (Tv-film)
Racek (1976) (toneelregistratie)
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Stanislav Tříska
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Jankove hračky (1984) (Tv-film)
Requiem pro panenku (1991)
Otakar Prajzner
Tsjechoslowakije
Beste films:
Šerif za mrežami (1965)
Haldy (1973) (serie)
Postel s nebesy (1980) (serie)
Pavel Skřípal
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Únosy bez výkupného (1983) (Tv-film)
Odměna (1993) (Tv-film)
Jiří Čapka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Gazdina roba (1992) (toneelregistratie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Milena Asmanová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dobrý voják Švejk (1956)
Kamenný řád (1975) (serie)
Vincenz Priessnitz (1999)
Danuše Klichová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Louis Pasteur (1977) (Tv-film)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rok ďábla (2002)
Naděžda Letenská
Tsjechoslowakije
Beste films:
Únosy bez výkupného (1983) (Tv-film)
Věčný tulák (1990) (Tv-film)
Arrowsmith (1997) (serie)
Ladislav Brückner
Tsjechoslowakije
Beste films:
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (Tv-film)
Zemřeš, kdy budeme chtít (1988) (Tv-film)
Principálka (1986) (Tv-film)
Václav Antoš
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Marketa Lazarová (1967)
Kamenný řád (1975) (serie)
Únosy bez výkupného (1983) (Tv-film)
Petr Vaněk
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Věčný tulák (1990) (Tv-film)
Stavy rachotí (1983) (serie)
Jan Miller
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Herec (1988) (Tv-film)
Zastihla mě noc (1985)
Tvář za oknem (1985) (Tv-film)
Eva Jelínková
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Koločava (2002) (toneelregistratie)
Případ Salieri (1991) (Tv-film)
Bedřich Kolliner
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kamenný řád (1975) (serie)
Kočár pro princeznu (1984) (Tv-film)
Haldy (1973) (serie)