Regie:
Jiří SvobodaScenario:
Ivan HorníkCamera:
Ivo PopekMuziek:
Jiří ChlumeckýActeurs:
Vladimír Dlouhý, Michal Dlouhý, Milan Kňažko, Tomáš Töpfer, Markéta Hrubešová, Pavel Nečas, Simona Koudelková, Jitka Moučková, Petr Halberstadt, Josef Jurásek, Johana Gazdíková, Lenka Chadimová (meer)Acteurs
Vladimír Dlouhý
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Na dotek (2002) (toneelregistratie)
Už zase skáču přes kaluže (1970)
Michal Dlouhý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Královský život otroka (1992) (Tv-film)
Na dotek (2002) (toneelregistratie)
Tisícročná včela (1983)
Milan Kňažko
Tsjechoslowakije
Beste films:
Picasso (2008) (toneelregistratie)
Rok na dedine (1967) (Tv-film)
Adolf Eichmann (1988) (Tv-film)
Tomáš Töpfer
Tsjechoslowakije
Beste films:
Záhada (2011) (toneelregistratie)
Blboun (2001) (toneelregistratie)
Brouk v hlavě (2020) (toneelregistratie)
Markéta Hrubešová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sedím na konári a je mi dobre (1989)
Oznamuje se láskám vašim (1988)
Lady Macbeth Mcenského újezdu (1992)
Pavel Nečas
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Tři sestry (2010) (toneelregistratie)
Čaj u královny (2008) (toneelregistratie)
Simona Koudelková
Beste films:
Domina (2010) (Tv-film)
Jitka Moučková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Princezna zakletá v čase (2020)
Domina (2010) (Tv-film)
Lída Baarová (2016)
Petr Halberstadt
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Stromy umírají vstoje (1998) (Tv-film)
Je třeba zabít Sekala (2018) (toneelregistratie)
Josef Jurásek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Brouk v hlavě (1998) (toneelregistratie)
Smrt Pavla I. (2008) (toneelregistratie)
Lakomec (2020) (toneelregistratie)
Johana Gazdíková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Krysař (2000) (toneelregistratie)
Domina (2010) (Tv-film)
Lenka Chadimová
Beste films:
Domina (2010) (Tv-film)
Jan Kolařík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Devadesátky (2022) (serie)
Balada pro banditu (2012) (toneelregistratie)
Raskolnikov: jeho zločin a jeho trest (2009) (toneelregistratie)
Jaroslav Kuneš
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Stromy umírají vstoje (1998) (Tv-film)
Je třeba zabít Sekala (2018) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Pavel Kunert
Tsjechoslowakije
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Tv-film)
Koločava (2002) (toneelregistratie)
Marek Ronec
Tsjechoslowakije
Beste films:
Prokletí rodu Baskervillů aneb Pozor zlý pes! (2004) (toneelregistratie)
Muž v pozadí (1995) (serie)
Noc rozhodnutí (1993) (Tv-film)
Tomáš Sagher
Tsjechoslowakije
Beste films:
Devadesátky (2022) (serie)
Brouk v hlavě (1998) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Martin Siničák
Tsjechoslowakije
Miroslava Součková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Kukačka v temném lese (1984)
Nevinné lži (2013) (serie)
Poslední návrat (1982) (Tv-film)
Martin Škubal
Beste films:
Domina (2010) (Tv-film)