Artiesten
Jiřina Bohdalová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dům na nebesích (1984) (toneelregistratie)
Těžká Barbora (1960) (toneelregistratie)
Pohádky pod sněhem (1985)
Rudolf Hrušínský ml.
Tsjechoslowakije
Beste films:
Obecná škola (1991)
Vesničko má středisková (1985)
Hráči (1983) (toneelregistratie)
Jožka Šmukař
Tsjechoslowakije
Beste films:
Svatba na bitevním poli (2008)
Únos Moravanky (1982)
Miroslav Donutil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sluha dvou pánů (2000) (toneelregistratie)
Pelíšky (1999)
Sluha dvou pánů (2010) (toneelregistratie)
Jan Kačer
Tsjechoslowakije
Beste films:
Král Lear (2003) (toneelregistratie)
Údolí včel (1967)
Smrt si říká Engelchen (1963)
Jitka Smutná
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Rok na vsi (1995) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Zdeněk Srstka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Amadeus (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Pavlína Filipovská
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Semafor - Největší hity (2005) (compilatievideo)
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (toneelregistratie)
Člověk z půdy (1961) (toneelregistratie)
Miroslav Plzák
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vrah skrývá tvář (1966)
Byla jednou jedna budoucnost: Podivná reportáž z přítomnosti 1965 (1965) (Tv-film)
Manželská tonutí (1996) (serie)
Věra Křesadlová
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Skřivánci na niti (1969)
Intimní osvětlení (1965)
The Joke (1968)
Pavel Zedníček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Bratři Karamazovi (1981) (toneelregistratie)
Tichá bolest (1990)
Steve Lichtag
Tsjechoslowakije
Beste films:
Náš dědek Josef (1976)
Od zítřka nečaruji (1979)
Holky z porcelánu (1974)
Richard Tesařík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pelíšky (1999)
Musíme si pomáhat (2000)
Tajemství (2007) (toneelregistratie)
Martha Elefteriadu
Joegoslavië
Beste films:
Lýra 50 (2016) (concert)
Past na kachnu (1978)
Hřiště (1975)
Lubomír Kostelka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Těžká Barbora (1960) (toneelregistratie)
Balada z hadrů (1960) (toneelregistratie)
Všichni dobří rodáci (1968)
Jiří Tomek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Všichni dobří rodáci (1968)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Tv-film)
Gustav Oplustil
Tsjechoslowakije
Beste films:
Skřivánci na niti (1969)
Svatba jako řemen (1967)
Pension pro svobodné pány (1967)
Ivo Paukert
Tsjechoslowakije
Jiří Krampol
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Zdeněk Troška
Tsjechoslowakije
Beste films:
Mňága - Happy End (1996)
Slunce, seno a pár facek (1989)
Dva lidi v ZOO (1989)