Artiesten
Pavel Zedníček
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tažní ptáci (1983) (Tv-film)
Bratři Karamazovi (1981) (toneelregistratie)
Tichá bolest (1990)
Lucie Zedníčková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dokonalá svatba (2010) (toneelregistratie)
Saturnin (1994)
Lásky mezi kapkami deště (1979)
Martin Dejdar
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (Tv-film)
45 let Ypsilonky (2011) (toneelregistratie)
Petr Rychlý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Periferie (2017) (toneelregistratie)
Blboun (2001) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Bára Štěpánová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tajemství hradu v Karpatech (1981)
Tisícročná včela (1983)
Dívčí válka (1991) (toneelregistratie)
Helena Růžičková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Revizor (1971) (toneelregistratie)
Světáci (1969)
Tři oříšky pro Popelku (1973)
Ondřej Havelka
Tsjechoslowakije
Beste films:
Saturnin (1994)
Strach má velké oči (1980) (Tv-film)
Lekár umierajúceho času (1983) (serie)
Luděk Sobota
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (Tv-film)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Petr Nárožný
Tsjechoslowakije
Beste films:
To nejlepší z Rangers-Plavců 1967-1973 I. (2013) (muziekvideo)
S čerty nejsou žerty (1984)
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Josef Dvořák
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
S Pydlou v zádech (1985) (toneelregistratie)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Hřbitov pro cizince (1991) (Tv-film)
Jana Paulová
Tsjechoslowakije
Beste films:
S Pydlou v zádech (1985) (toneelregistratie)
Smrt krásných srnců (1986)
Smutek sluší Elektře (1991) (toneelregistratie)
Marcel Vašinka
Tsjechoslowakije
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Lakomec (1978) (Tv-film)
Oldřich Kaiser
Tsjechoslowakije
Beste films:
U Tlučhořů (2010) (toneelregistratie)
Rozčarovaní (1982) (Tv-film)
Přišel na večeři (1981) (toneelregistratie)
Josef Laufer
Frankrijk
Beste films:
Páni kluci (1975)
Petrolejové lampy (1971)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Ladislav Chudík
Tsjechoslowakije
Beste films:
Polnočná omša (1962)
Henrich IV. (1987) (toneelregistratie)
Všichni moji blízcí (1999)
Martin Severa
Tsjechoslowakije
Beste films:
Devadesátky (2022) (serie) - a.b.
Vy nám taky, šéfe! (2008)
Slávek Boura
Sovjet-Unie
Beste films:
Playgirls II (1995)
Radka Stupková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (toneelregistratie)
Lékaři (1988) (Tv-film)
O štěstí a kráse (1986) (Tv-film)
Eva Tauchenová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vrať se do hrobu! (1989)
The Wild Bees (2001)
Slunce, seno a pár facek (1989)