Artiesten
Karel Šíp
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Vrchní, prchni! (1980)
Homolka a tobolka (1972)
Jiřina Bohdalová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dům na nebesích (1984) (toneelregistratie)
Těžká Barbora (1960) (toneelregistratie)
Pohádky pod sněhem (1985)
Josef Alois Náhlovský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sanatorium (2009) (toneelregistratie)
Miluji tě modře (2017)
Jak se krotí krokodýli (2006)
František Ringo Čech
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Dívčí válka (1991) (toneelregistratie)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Jak svět přichází o básníky (1982)
Richard Genzer
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dracula (1996) (toneelregistratie)
Dívka na koštěti (1971)
Marek Ztracený v Edenu (2023) (concert)
Michal Suchánek
Tsjechoslowakije
Beste films:
Sněženky a machři (1982)
Rozsudky soudce Ooky (1988) (Tv-film)
Krajina s nábytkem (1986)
Marek Vašut
Tsjechoslowakije
Beste films:
Mňága - Happy End (1996)
Hitler: The Rise of Evil (2003) (Tv-film)
La Vie en rose (2007)
Leona Machálková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dracula (1996) (toneelregistratie)
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Šakalí léta (1993)
Lucie Bílá
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dracula (1996) (toneelregistratie)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (toneelregistratie)
Martin Dejdar
Tsjechoslowakije
Beste films:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (Tv-film)
45 let Ypsilonky (2011) (toneelregistratie)
Waldemar Matuška
Tsjechoslowakije
Beste films:
Semafor - Největší hity (2005) (compilatievideo)
Limonádový Joe aneb Koňská opera (1964)
Všichni dobří rodáci (1968)
Jan Čenský
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ochránce (2021) (serie)
Mapa zámořských objevů (1978) (Tv-film)
Člověk proti zkáze (1989)
Kateřina Brožová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Gazdina roba (1992) (toneelregistratie)
Poprask na laguně (1996) (toneelregistratie)
Jacobowski a plukovník (1998) (toneelregistratie)
Petr Rychlý
Tsjechoslowakije
Beste films:
Periferie (2017) (toneelregistratie)
Blboun (2001) (toneelregistratie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Jiří Krampol
Tsjechoslowakije
Beste films:
Smrt krásných srnců (1986)
Signum laudis (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Helena Vondráčková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pohádka o Honzíkovi a Mařence (1980)
Šíleně smutná princezna (1968)
Zlatý slavík 1973 (1974) (concert)