Afleveringen(12)
-
Petr Nárožný (S01E01)
-
Antonie Hegerlíková (S01E02)
-
Jiřina Bohdalová (S01E03)
-
Stanislav Zindulka (S01E04)
-
Radoslav Brzobohatý (S01E05)
-
Jana Štěpánková (S01E06)
-
Lubomír Kostelka (S01E07)
-
Jaroslava Adamová (S01E08)
-
Blanka Bohdanová (S01E09)
-
Jiřina Jirásková (S01E10)
-
Josef Abrhám (S01E11)
-
Květa Fialová (S01E12)
Acteurs
Květa Fialová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
F. L. Věk (1970) (serie)
Pavel Bobek
Tsjechoslowakije
De beste series:
Česká soda (1993) (serie)
Maigret (1991) (serie)
Inženýrská odysea (1979) (serie)
Libuše Švormová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
Kukačky (2021) (serie)
Ondřej Vetchý
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Bylo nás pět (1994) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Stanislav Zindulka
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Bylo nás pět (1994) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Petr Nárožný
Tsjechoslowakije
De beste series:
Mach a Šebestová (1976) (serie)
Bylo nás pět (1994) (serie)
Škola za školou (1981) (serie)
Josef Abrhám
Protectoraat van Bohemen en Moravië
De beste series:
Byl jednou jeden dům (1974) (serie)
O zvířátkách pana Krbce (1977) (serie)
Velmi uvěřitelné příběhy (1991) (serie)
Naďa Konvalinková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Vlak dětství a naděje (1985) (serie)
Ladislav Smoček
Tsjechoslowakije
Marek Taclík
Tsjechoslowakije
De beste series:
Okresní přebor (2010) (serie)
Čtvrtá hvězda (2014) (serie)
Lajna (2017) (serie)
Antonie Hegerlíková
Tsjechoslowakije
De beste series:
Alexandr Dumas starší (1970) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
F. L. Věk (1970) (serie)
Zdeněk Zelenka
Tsjechoslowakije
Simona Stašová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serie)
Arabela (1980) (serie)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Karel Šíp
Tsjechoslowakije
De beste series:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Hospoda (1996) (serie)
Škoda lásky (2013) (serie)
Vlasta Chramostová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Hrdinové okamžiku (1961) (serie)
Vyprávěj (2009) (serie) - a.b.
Soudničky (1967) (serie)
Jiří Strach
Tsjechoslowakije
De beste series:
Bylo nás pět (1994) (serie)
Labyrint (2015) (serie)
Ztracená brána (2012) (serie)
Slávka Kopecká
Tsjechoslowakije
Viktor Polesný
Tsjechoslowakije
Jiřina Bohdalová
Tsjechoslowakije
De beste series:
Pohádky z mechu a kapradí (1968) (serie)
Taková normální rodinka (1971) (serie)
Chalupáři (1975) (serie)