Regie:
Juraj HerzScenario:
Jiří HanibalCamera:
Jiří MacháněMuziek:
Petr HapkaActeurs:
Veronika Khek Kubařová, Ivan Trojan, Veronika Gajerová, Radek Holub, Barbora Hrzánová, Zdeněk Maryška, Jakub Šmíd, Michal Dalecký, Bára Fišerová, Zdeněk Dušek, Věra Kubánková, Milan Koníček (meer)Acteurs
Veronika Khek Kubařová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Elegance molekuly (2024) (toneelregistratie)
Vzkříšení (2018) (toneelregistratie)
Každý má svou pravdu (2023) (toneelregistratie)
Ivan Trojan
Tsjechoslowakije
Beste films:
Elegance molekuly (2024) (toneelregistratie)
Oblomov (2002) (toneelregistratie)
Příběhy obyčejného šílenství (2009) (toneelregistratie)
Veronika Gajerová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Swingtime (2007) (Tv-film)
Habermannův mlýn (2010)
I ve smrti sami (2004) (Tv-film)
Radek Holub
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Kráva (1993)
Dámský krejčí (2012) (toneelregistratie)
Barbora Hrzánová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hrdý Budžes (2003) (toneelregistratie)
Rok na vsi (1995) (toneelregistratie)
Racek (1996) (toneelregistratie)
Zdeněk Maryška
Tsjechoslowakije
Beste films:
Zbojník (2023)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Swingtime (2007) (Tv-film)
Jakub Šmíd
Tsjechoslowakije
Beste films:
Habermannův mlýn (2010)
The Zookeeper's Wife (2017)
Dívka a kouzelník (2009) (Tv-film)
Michal Dalecký
Tsjechoslowakije
Beste films:
Ochránce (2021) (serie)
Sedm schodů k moci (2023) (serie)
Protektor (2009)
Bára Fišerová
Beste films:
Podezření (2022) (serie)
Sedmero krkavců (2015)
O princezně z Rimini (1999) (Tv-film)
Zdeněk Dušek
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Kráva (1993)
Tisícročná včela (1983)
Věra Kubánková
Tsjechoslowakije
Beste films:
La Planète sauvage (1973)
Válka vypukne po přestávce (1978) (toneelregistratie)
Panoptikum Města pražského (1987) (serie)
Milan Koníček
Beste films:
Dívka a kouzelník (2009) (Tv-film)
Ladislav Trojan
Tsjechoslowakije
Beste films:
Vrchní, prchni! (1980)
Smrt krásných srnců (1986)
Blboun (2001) (toneelregistratie)
Miroslav Šnajdr
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hřbitov pro cizince (1991) (Tv-film)
Rédl (2018) (serie)
I ve smrti sami (2004) (Tv-film)
Jan Kehár
Tsjechoslowakije
Beste films:
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Tři veteráni (1983)
Krakonoš a lyžníci (1980)
Jakub Šlégr
Tsjechoslowakije
Beste films:
Dívka a kouzelník (2009) (Tv-film)
Red Tails (2012)
Peter Varga
Tsjechoslowakije
Beste films:
Maškaráda čili Fantom Opery (2009) (toneelregistratie)
Soudné sestry (2007) (toneelregistratie)
Jak jsem se ztratil aneb Malá vánoční povídka (2002) (toneelregistratie)
Pavel Tomanka
Beste films:
Četnické humoresky (2001) (serie)
Přežít svůj život (2010)
Dívka a kouzelník (2009) (Tv-film)
Jiří Kout
Tsjechoslowakije
Beste films:
Metanol (2018) (Tv-film)
Rédl (2018) (serie)
...a bude hůř (2007)
Václav Helšus
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Kráva (1993)
45 let Ypsilonky (2011) (toneelregistratie)