Artiesten
Karel Šíp
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Vrchní, prchni! (1980)
Homolka a tobolka (1972)
Jaroslav Uhlíř
Tsjechoslowakije
Beste films:
Karel Gott v Lucerně (1982) (concert)
Koncert Petry Janů (1987) (concert)
Miroslav Horníček 100 (2018) (toneelregistratie)
Ladislav Gerendáš
Tsjechoslowakije
Beste films:
S čerty nejsou žerty (1984)
Tři veteráni (1983)
Královský život otroka (1992) (Tv-film)
Jaroslav Satoranský
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Cyrano z Bergeracu (1986) (toneelregistratie)
Král Krysa (1979) (toneelregistratie)
Mnoho povyku pro nic (1972) (toneelregistratie)
Ivan Mládek
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Trhák (1980)
Kronika žhavého léta (1972)
Ještě větší blbec, než jsme doufali (1994)
Petr Hapka
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Případ pro začínajícího kata (1969)
Deváté srdce (1978)
Okurkový hrdina (1963)
Roman Skamene
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případy 1. oddělení (2014) (serie)
Smrt krásných srnců (1986)
Mňága - Happy End (1996)
Karel Gott
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Semafor - Největší hity (2005) (compilatievideo)
Devadesátky (2022) (serie) - a.b.
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Miloš Kopecký
Tsjechoslowakije
Beste films:
Semafor - Největší hity (2005) (compilatievideo)
Dům na nebesích (1984) (toneelregistratie)
Byl jednou jeden král... (1954)
Boris Hybner
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Pelíšky (1999)
Jára Cimrman ležící, spící (1983)
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Helena Vondráčková
Tsjechoslowakije
Beste films:
Pohádka o Honzíkovi a Mařence (1980)
Šíleně smutná princezna (1968)
Zlatý slavík 1973 (1974) (concert)
Jiří Bartoška
Tsjechoslowakije
Beste films:
Bratři Karamazovi (1981) (toneelregistratie)
Hřbitov pro cizince (1991) (Tv-film)
Smysl pro tumor (2024) (serie)
Iveta Bartošová
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hity 89 (1989) (concert)
Karel Svoboda 65 (2004) (concert)
Zlatý Slavík 1989 (1990) (concert)
Vilém Čok
Tsjechoslowakije
Beste films:
Hity 89 (1989) (concert)
Obraz Doriana Graye (2010) (toneelregistratie)
Angelika (2007) (toneelregistratie)
Josef Abrhám
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
„Marečku, podejte mi pero!“ (1976)
Revizor (1971) (toneelregistratie)
Hráči (1983) (toneelregistratie)
Zuzana Bubílková
Tsjechoslowakije
Luděk Sobota
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (Tv-film)
Jáchyme, hoď ho do stroje! (1974)
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Martin Zounar
Tsjechoslowakije
Beste films:
Případ Platfus (1985) (Tv-film)
Šťastlivec Sulla (1991) (Tv-film)
Četnické humoresky (2001) (serie)
Jan Antonín Pacák
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Cesta hlubokým lesem (1963)
Šakalí léta (1993)
Petr Janda
Protectoraat van Bohemen en Moravië
Beste films:
Dvacet let Olympicu (1983) (concert)
Olympic: Trilogy Tour (2006) (compilatievideo)
Olympic 60...vlak, co nikde nestaví (2022) (concert)